سعادتمند: باید در رشته های دیگر فعالیت کنیم

مدیرعامل استقلال گزارش ماهیانه خود را به هواداران این تیم ارائه کرد....

به گزارش ورزش سه، احمد سعادتمند در دومین ماه مدیرعاملی خود موفق شده سر و سامانی به شرایط این باشگاه بدهد، او ضمن پرداخت بخشی از مطالبات بازیکنان توانست یک سالن اختصاصی بدنسازی برای این تیم تهیه کند.

سعادتمند گزارشی از عملکرد ماه دوم خود در استقلال ارائه کرد که در ادامه آن را می خوانید:

باید در مورد عملکردم توضیح بدهم

دومین ماه از تاریخ ورود من به استقلال گذشته و به خودم واجب دانستم که فعالیت‌هایی که در این یک ماه اخیر را انجام داده‌ایم را به شما هواداران بگویم و تلاش می‌کنم گزارش مفید و مختصری را به شما هواداران عزیز بیان کنم.

نباید یک رشته ورزشی داشته باشیم
ما یک باشگاه بزرگ هستیم و باشگاه بزرگ، نمی‌تواند یک رشته ورزشی داشته باشد و به همین دلیل تلاش کرده‌ایم در دو بخش آقایان و بانوان فعالیت کنیم. نیمی از هواداران ما بانوان هستند و ما باید در فعالیت‌های ورزشی خود، در این بخش هم فعالیت داشته باشیم. امیدوارم طی روزهای آینده اخبار خوبی را در این زمینه اعلام کنیم. بیش از هفتاد تا هشتاد درصد راه را رفته‌ایم و ان‌شاءالله به زودی اخبار خوشی در خصوص فعالیت در رشته‌های دیگر ورزشی را به هواداران اعلام می‌کنیم.

هر هفته از هوادارن متن تقدیر می کنیم

موضوع دوم که باید به آن اشاره کنم، طرح تکریم هواداران است. ما بنا داریم از طریق معاونت اقتصادی خود، هر هفته در بخش آقایان و بانوان، تعدادی از هواداران استقلال که در گرما و سرما کنار ما بودند و اتفاقاتی برایشان رخ داده که برخی از آن‌ها دلگیر و ناراحت کننده هم هست را دعوت کنیم، در کنارشان باشیم و از آن‌ها تقدیر کنیم. این اتفاق از هفته قبل رخ داده و این هفته هم انجام داده می‌شود. بحث دیگر تکریم از پیشکسوتان عزیز است که برخی از آن‌ها در خانه هستند و نیاز به تکریم، احترام و عزت دارند. بنابراین از آغاز این هفته کار را شروع کرده‌ایم و ان‌شاءالله شنبه به خدمت یک عزیزی می‌رویم و در گزارش مربوطه خواهید دید که این عزیز چه زحماتی برای استقلال کشیده است ولی الان متاسفانه به تنهایی در منزل است. بر ما واجب است که به دیدار پیشکسوتان برویم. پیشکسوتان سرمایه اصلی استقلال هستند و احترامشان بر ما واجب است و تلاش می‌کنیم این اتفاق در سفرها و بازی‌های پیش روی ما هم تکرار شود و در خدمت این عزیزان باشیم.

سند مرغوبکار به نام استقلال می خورد

خبر خوب ما برای هواداران عزیز در خصوص استادیوم مرغوبکار است. با تلاشی که از سوی باشگاه انجام شده و با حمایتی که وزارت ورزش و اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به خصوص آقای گل‌محمدی انجام شده، کارهای ورزشگاه مرغوبکار به مراحل نهایی رسیده و آماده تنظیم صورت جلسه تغییر و تحول هستیم. این اتفاق را به هواداران تبریک می‌گویم که این استادیوم با ارزش ریالی قابل توجه به سرمایه‌های باشگاه اضافه می‌شود و این اتفاق خوبی برای استقلال است که دارایی مخصوص به خودش را نداشته است. ان‌شاءالله هفته‌های بعد خبرهای خوبی در خصوص کمپ مرحوم حجازی را هم به هواداران می‌دهیم.

سرمایه های باشگاه را حفظ می کنیم

بحث دیگر اینکه ما همه تلاش خود را می کنیم تا سرمایه‌های خود را حفظ کنیم. ما در سال‌های گذشته تعداد زیادی از بازیکنان خود را از دست دادیم ولی امسال چون دغدغه هواداران بوده، در نظر داریم با نظر کادرفنی سرمایه‌های خود یعنی بازیکنان را حفظ کنیم و قصد فروش بازیکنان خود را هم نداریم و هواداران شک نکنند که ما به خاطر رفع و رجوع مشکلات مالی، به هیچ وجه سرمایه‌های باشگاه را ارزان نخواهیم فروخت و از همه سرمایه‌های باشگاه حمایت می‌کنیم.

تهیه زمین تمرین کار بزرگی نیست

ما خیلی از کارهایی که انجام می‌دهیم شرح وظایف ماست و نمی‌توانیم این موضوعات را به عنوان افتخار یا عملکرد بزرگ نمی‌توانیم اعلام کنیم. چون زمین چمن، استخر و ... که مرتبط با باشگاه حرفه‌ایست از وظایف ماست. اینکه ما به فرض دو زمین چمن و سالن بدنسازی  استانداردی را برای تیم تهیه کنیم کار بزرگی نیست اما به عنوان یک مکمل تا پایان فصل آتی‌ یعنی تا پایان تیر سال بعد، مشکلی را به لحاظ زمین تمرین که در سنوات گذشته یکی از مشکلات و معضلات باشگاه بوده را نداریم. خوشبختانه دو زمین چمن استاندارد داریم که قابلیت تمرینات استاندارد روی آن‌ها داریم. با تلاشی که انجام شد یک سالن بدنسازی را به صورت رایگان در اختیار گرفته‌ایم. از مدیریت سالن بدنسازی سام فیت متشکرم که بازیکنان ما به صورت VIP در آن‌جا تمرین می‌کنند. این از اقداماتی بود که در یک ماه گذشته انجام شده و خوشبختانه دغدغه‌ای در خصوص پشتیبانی و زمین چمن و ... نداریم و این موضوع تا آخر تیر سال آتی هم صادق است. ما می‌خواهیم همه تلاش خود را بکنیم تا امکانات زیر ساختی برای خود باشگاه در مرغوبکار و کمپ حجازی انجام دهیم تا از سال آینده زمین ، استخر و سالن اجاره‌ای نداشته باشیم و هرچه هست متعلق به باشگاه باشد و ان‌شاءالله با کمک شما هواداران این اتفاق رخ دهد.

تگ ها


استقلال تهران احمد سعادتمند