سعداوی:تعطیلات لیگ معنا ندارد؛بازیکنانم با انگیزه اند

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اظهار کرد بازیکنانش در تمرینات با انگیزه بودند و برای کسب پیروزی مقابل صبای قم به میدان می روند ......

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اظهار کرد بازیکنانش در تمرینات با انگیزه بودند و برای کسب پیروزی مقابل صبای قم به میدان می روند.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، تیم فوتبال فولاد خوزستان جمعه23مهر از ساعت17:10در ورزشگاه خانگی میزبان صبای قم است. 

به گزارش ایسنا، نعیم سعداوی در نشست خبری پیش از بازی گفت: بازی سختی با تیم باتجربه صبا داریم. این تیم از مربی با شخصیت و باتجربه ای به نام صمد مرفاوی بهره می برد که از دوستان خوب من است. در کنارش بازیکنان باتجربه ای نیز در این تیم حضور دارند. شرایط ما هم روز به روز بهتر می شود و بازیکنان با انگیزه بیشتر تمرینات را پشت سر می گذارند. امیدوارم با نوع تمرین ها و انگیزه ای که از بازیکنان سراغ دارم، بتوانیم از امتیاز میزبانی حداکثر استفاده را ببریم و به سه امتیاز برسیم. محروم هم نداریم اما تعدادی از بازیکنان در هفته اخیر سرما خوردند که با تلاش کادر پزشکی، برای بازی این هفته می رسند. در بازی فردا به جز اکبر ایمانی، بقیه بازیکنان را سرحال در اختیار داریم.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا تعطیلات لیگ به ضرر تیمش شده است نیز افزود: این برهه زمانی، تنها اسمش تعطیلات بود چراکه جام حذفی در این مدت برگزار شده و ما بلافاصله بعد از گسترش فولاد، دوباره به تبریز رفتیم و جام حذفی را برگزار کردیم. بنابراین تیم ها درگیر بازی هستند و فقط آن هایی که از این گردونه رقابت ها خارج شدند، باید فکری بکنند.

سرمربی تیم فولاد خوزستان همچنین درباره بازیکن کامرونی که قرار است به جمع فولادی ها اضافه شود هم توضیح داد:

این بازیکن دیشب وارد اهواز شده و از امروز در تمرینات شرکت می کند. متاسفانه هنوز مجوز بازی او صادر نشده است. فکر می کنم این اتفاق باید در فصل نقل و انتقالات می افتاد. در این زمینه باشگاه می تواند پاسخگو باشد. با این حال باشگاه تلاش می کند تا در روزهای آینده مشکل این بازیکن را حل کند. در غیر اینصورت باید تا نیم فصل باید منتظر باشیم.

سعداوی در پایان تاکید کرد: تنها شانزده بازیکن بزرگسال داریم و تیم ما جدید و نوپاست. با وجود این تیم به مرز آمادگی رسیده و بازیکنان با تفکراتم آشنا شدند.

 

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال