سعید آقایی؛ خداحافظی با سپاهان، سلام به ...؟

سعید آقایی مدافع چپ سابق تیم سپاهان با این تیم به دوحه سفر نمی‌کند....

به گزارش "ورزش سه"، پس از دانیال اسماعیلی فر مدافع راست تیم ذوب آهن که سپاهان را به عنوان مقصد آینده اش انتخاب کرد، حالا فوتبال دوستان منتظر مشخص شدن سرنوشت یکی دیگر از ستاره های نقل و انتقالات یعنی سعید آقایی هستند.

آقایی که پس از ترک تراکتور در لیگ شانزدهم، سه فصل در این تیم بازی کرد، حالا شمارش معکوس را برای انتخاب تیم جدیدش آغاز کرده و قرار است به زودی از مقصد خود رونمایی کند.

نکته مهم این است که سپاهانی ها چند ماه پیش ادعا کردند که با آقایی قرارداد جدید امضا کرده‌اند و او در لیگ بیستم نیز پیراهن این تیم را برتن خواهد داشت اما این مدافع چپ قراردادی با سپاهان نبسته بود و حالا در تبریز تعطیلات را سپری می‌کند.

او حتی در بازی های لیگ قهرمانان آسیا هم به اردوی سپاهان ملحق نمی‌شود و پیش از آن تیم جدیدش را انتخاب می‌کند و شاید به یکی دیگر از تیم های ایرانی حاضر در ACL ۲۰۲۰ ملحق شود.

در ساعات اخیر تصویری منتسب به استوری واتس اپ آقایی در کانال های مجازی دست به دست می‌شد که البته این تصویر جعلی بود و حقیقت نداشت. در این تصویر آقایی خود را بین دو راهی تهران و تبریز می‌دید اما این بازیکن جوان انتشار چنین استوری را کاملا تکذیب کرد.

سعید آقایی با این پست از تیم سپاهان اصفهان خداحافظی کرد؛ او سه فصل در این تیم حضور داشت تا عمده بخش از دوران فوتبالش در این تیم باشد.

قرار است او بعد از تعطیلات دو روزه عاشورا تاسوعا با حضور در ساختمان باشگاه مقصد، از تیم جدید خود رونمایی کند. آقایی که پیش‌تر پیراهن تراکتور را برتن داشت و در این مدت بارها گزینه استقلال و پرسپولیس نیز بود، با این انتقال جذاب فصل جدیدی از دوران فوتبال خود را آغاز خواهد کرد و امیدوار خواهد بود که مثل دوران کی‌روش به پیراهن تیم ملی نیز برسد.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان نقل و انتقالات ۱۳۹۹ سعید آقایی