سعید آقایی همچنان روی مدار پاس گل

مدافع چپ پرسپولیس امیدوار است همانند آخرین بازی این تیم در لیگ برتر، بار دیگر در گلسازی برای سرخپوشان موفق عمل کند....

به گزارش "ورزش سه"، سعید آقایی که در این فصل توانسته اعتماد کادرفنی و هواداران را در سمت چپ دفاعی به خود جلب کند، در آخرین حضور پرسپولیس در لیگ برتر و در جدال با شهرخودرو با ارسال دیدنی خود از روی ضربه ایستگاهی زمینه ساز گل تیمش شد و امیدوار است این روند را در دیدار با نساجی مازندران نیز حفظ کند و بار دیگر پایه گذار گلزنی تیمش لقب گیرد.

آقایی که از بدشانسی بزرگی برخوردار شده و در فاز تهاجمی این تیم، با محرومیت عیسی آل کثیر آنها با خلا بزرگی در بخش سرزنی و استفاده از ارسال‌ها و توپ‌های بلند برخوردار هستند، امیدوار است همانند دیدار با شهرخودرو و سود بردن از ضربات ایستگاهی بتواند برای تیمش مثمرثمر شود. با این حال در این بازی و با حضور وحید امیری و عبدی در پیشانی خط حمله باید دید مدافع شماره ۷۷ سرخپوشان قادر خواهد بود دومین گلسازی این فصل خود را در لیگ برتر به سرانجام برساند یا خیر. آقایی در لیگ قهرمانان آسیا با ثبت سه پاس گل به کار خود در فصل ۲۰۲۰ خاتمه داد.

مدافع چپ پای پرسپولیس در این بازی احتمالا با شکل گیری فاز تهاجمی در کنار پهلوان و امیری فرصت بهتری برای نفوذها و ایجاد خطر روی دروازه نساجی برخوردار خواهد شد و باید دید قادر به ارسال مناسب و ثبت پاس گل در این بازی سخت خواهد بود یا مدافعان نساجی مانع از کامیابی او در این جدال خواهند شد.

تگ ها


پرسپولیس تهران سعید آقایی