سعید فتاحی: زنوزی مدرک دارد ارایه کند

بعد از باخت تراکتورسازی مقابل سپیدرود رشت در هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر، محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی در یک اقدام عجیب محسن فروزان دروازه‌بان این تیم را اخراج کرد و کاسه کوزه‌ها را سر او شکست....

بعد از باخت تراکتورسازی مقابل سپیدرود رشت در هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر، محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی در یک اقدام عجیب محسن فروزان دروازه‌بان این تیم را اخراج کرد و کاسه کوزه‌ها را سر او شکست.

به گزارش مدال، بعد از باخت تراکتورسازی مقابل سپیدرود رشت در هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر، محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی در یک اقدام عجیب محسن فروزان دروازه‌بان این تیم را اخراج کرد و کاسه کوزه‌ها را سر او شکست. جالب‌تر این‌که در خلال این تصمیم زنوزی اعلام کرد که نتایج لیگ برتر مهندسی شده است و کمیته اخلاق باید به این مساله ورود کند. در این خصوص سعید فتاحی، مسوول برگزاری مسابقات لیگ برتر به گفت:«درباره صحبت‌های آقای زنوزی قطعا ایشان اگر چنین ادعایی دارند باید مدرک ارایه دهد. به هیچ وجه ما به این مسایل نمی‌توانیم ورود کنیم و اگر سندی اقای زنوزی دارند ارایه دهند تا کمیته اخلاق آن را بررسی کرده و درخصوص ادعای ایشان نظر بدهد.


فتاحی درخصوص این‌که به نظر او با این صحبت‌های زنوزی بعد از یک باخت و عقب ماندن از کورس قهرمانی که‌اتهاماتی به برگزارکنندگان مسابقات زده و پیش از این در حالی که تراکتورسازی در کورس بود چنین مباحثی از سوی وی مطرح نبود، این‌گونه جواب داد: در این خصوص بابت صحبت‌های آقای زنوزی کمیته اخلاق باید ورود کند و بابت ادعاهایی که ایشان کرده از او توضیح خواسته و ایشان را احضار کند و این کار در حیطه کاری ما نیست.»