سعید معروف در بایک موتورز ماندنی شد؟

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران احتمالا برای فصل آینده نیز در تیم بایک موتورز چین حضور خواهد داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سعید معروف که از تابستان سال گذشته قرارداد خود را با تیم بایک موتورز چین امضا کرد و قرار بود از پاییز سال ۹۸ برای این تیم در سوپرلیگ چین به میدان برود، اما در ابتدای تصمیم چینی ها برای تعویق این مسابقات به دلیل نزدیک بودن به رقابت های انتخابی المپیک و سپس شیوع ویروس کرونا برگزاری لیگ والیبال چین را به تاخیر انداخت.


کاپیتان تیم ملی ایران که همچنان تحت قرارداد تیم چینی است، در شرایطی نتوانسته راهی این کشور شود که سوپرلیگ چین به صورت متمرکز از ۳۰ مردادماه آغاز شده و قرار است طی دو هفته برگزار شود. 


معروف و دیگر بازیکنان خارجی لیگ چین با تصمیم مسئولان این کشور مجوز ورود به مسابقات را به دست نیاوردند؛ در حالی که در لیگ بسکتبال چین حامد حدادی چند ماهی بود که به میدان می رفت.


حالا همه پیگیر تیم فصل جدید سعید معروف هستند؛ در شرایطی که هم تیم های ایرانی و هم اکثر تیم های اروپایی بازیکنان کلیدی خود برای فصل جدید را به خدمت گرفتند.


امیر خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال که رابطه نزدیکی با معروف دارد، درباره وضعیت او به "ورزش سه" می گوید: سعید معروف به قراردادش با تیم چینی پایبند است. متاسفانه لیگ چین بدون حضور بازیکنان خارجی در حال برگزاری است. سعید خیلی دوست دارد در چین بازی کند. او با اینکه می توانست قراردادش را کنسل کند، این کار را نکرد. برای فصل جدید هم مذاکراتی توسط مسئولان باشگاه بایک موتورز با معروف انجام شده و شاید در نهایت به تمدید قرارداد منجر شود.

بیشتر بخوانید:

گزینه داخلی برای تیم ملی مناسب است/ ایرانی‌ها صفر کیلومتر نیستند

داورزنی: والیبال امسال یک لیگ جذاب دارد

 

 

تگ ها


تیم ملی والیبال ایران والیبال میرسعید معروف والیبال