سعید ملایی: ورزشکار رژیم صهیونسیتی فینالیست نمی‌شد به راحتی طلا می‌گرفتم

عضو تیم ملی جودوی کشورمان مدعی شد اگر جودوکار رژیم صهیونسیتی به فینال گرانداسلم امارات نمیرسید، به مدال طلای این رقابتها دست پیدا میکرد ......


عضو تیم ملی جودوی کشورمان مدعی شد اگر جودوکار رژیم صهیونسیتی به فینال گرانداسلم امارات نمی‌رسید، به مدال طلای این رقابت‌ها دست پیدا می‌کرد.

به گزارش مدال، سعید ملایی در خصوص مسابقات جودوی گرنداسلم ابوظبی اظهار داشت: خدا را شکر مبارزات بسیار خوبی را انجام دادم و مقابل بهترین‌های دنیا به برتری رسیدم تا به مرحله نیمه نهایی صعود کنم، اما با توجه به صعود ورزشکار رژیم اشغالگر قدس به دیدار نهایی، با رضایت قلبی مقابل ورزشکار بلژیکی به بهانه مصدومیت مسابقه را واگذار کردم تا از صعود به دیدار نهایی باز بمانم.

وی تصریح کرد: مطمئن باشید اگر ورزشکار رژیم صهیونسیتی به دیدار نهایی صعود نکرده بود به مدال طلای این مسابقات می‌رسیدم. من در مسابقات جهانی جودوکار بلژیکی را به راحتی ایپون کرده بودم، اما در اینجا به خاطر آرمان‌های کشورم حاضر به شکست شدم. بعد از این مسابقه نیز به خاطر اینکه دوست نداشتم پرچم کشورم پایین‌تر از پرچم رژیم صهیونسیتی قرار بگیرد در دیدار رده‌بندی حاضر نشدم تا مدال برنز را نیز از دست بدهم.

قهرمان جودوی جهان درباره امتیازات و جوایز مسابقات جودوی گرنداسلم ابوظبی گفت: این مسابقات هزار امتیاز داشت و جوایز نفرات برتر نیز به ترتیب پنج، سه و دو هزار بود که من از دست دادم. من در ماه‌های گذشته بعد از 15 سال تلاش در ورزش حرفه‌ای به عنوان دومین ایرانی به مدال طلای جهان رسیدم. دوست دارم بعد از این مسابقات با مقام معظم رهبری (ره) دیدار داشته باشم و در خصوص مشکلات صحبت کنم. متأسفانه دفعه قبل نتوانستم در دیدار ورزشکاران با مقام معظم رهبری حضور داشته باشم، اما امیدوارم ایشان را به زودی از نزدیک ببینم.

ملایی در پایان خاطر نشان کرد: حرکت امروز من در راستای آرمان‌های کشور عزیزمان بود و مطمئن باشید با تمام وجود به خاطر کشورم از مدال، امتیاز و جوایز خود گذشتم. امیدوارم در شرایط حساس فعلی که باید برای کسب سهمیه و حضور پرقدرت در مسابقات المپیک آماده شویم، مسئولان ورزش نیز حواس‌شان به ورزشکاران باشد.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس جودو