سعید واسعی: دوست دارم در یک تیم پرهوادار بازی کنم!

هافبک پیکان که یکی از اهداف نقل و انتقالات تابستانی محسوب می‌شود، از علاقه‌ای برای دستیابی به موفقیت بیشتر و حضور در تیمی پرهوادار خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سعید واسعی در این فصل با ثبت ۵ گل، ۳ پاس گل و گرفتن دو پنالتی هرچند نتوانست به وعده‌اش برای ثبت ۱۰ گل عمل کند اما روی ۱۰ گل پیکانی‌ها نقش داشت. او درباره شرایط این تیم بعد از دستیابی به امتیاز بقا می‌گوید: این فصل برای ما پر از فراز و نشیب بوده و پیکان به عنوان تیمی که همیشه ثبات داشته حیف بود که سقوط کند. آقای فرکی برای این تیم زحمات زیادی کشیدند اما با حضور آقای ویسی نتایج خوبی به خصوص بعد از شیوع کرونا رقم خورد. با شیوع کرونا تمرینات زیادی داشتیم و خوشحالیم که توانستیم با کسب حداکثر امتیازات در لیگ بمانیم. من یک درصد هم احتمال نمی‌دادم که پیکان سقوط کند چون تمام بازیکنان یکدل بودند و با تمام وجود می‌خواستیم که تیم را نگه داریم.

واسعی درپاسخ به این سوال که با بقای پیکان هنوز هم به دلیل جدا نشدن در اواسط فصل پشیمان است یا خیر گفت: پشیمان که نه ولی در زمستان پیشنهادات خوبی آمده بود که می‌توانستم خیلی بیشتر پیشرفت کنم. در بازی‌های پایانی لیگ هم بدشانس بودم چرا که نتوانستم از نظر گل و پاس گل به آمارم اضافه کنم. نتوانستم به به وعده‌ام عمل کنم اما فکر کنم روی ۱۰ گل تاثیر مستقیم داشتم ولی نتوانستم ۱۰ گل بزنم که از این بابت متاسفم.

هافبک تیم پیکان درخصوص نحوه عملکرد پیکان در بازی‌های پایانی لیگ هم گفت: استراتژی ما این بود که دفاعی بازی کنیم و بعد از بازی پرسپولیس توانستیم در همه مسابقات دست پر از بازی خارج شویم.

واسعی درخصوص پیش بینی از شرایط فصل آینده پیکان اضافه کرد: پیکان تیم باثباتی است و امیدوارم که با این امکانات و پتانسیل فصل بعدی بهترین نتایج را به دست بیاورد. دوست دارم که شرایط خوبی را بسازند و برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا تلاش کنند. من از جایی که یک سال دیگر قرارداد دارم باید برای جدایی با باشگاه صحبت کنم. امیدوارم همکاری کنم چون بالاخره من هم پیشنهاداتی دارم و باید درباره آینده‌ام فکر کنم.

او ادامه داد: امسال دوست دارم در جایی باشم که بیشتر دیده شوم و در سال منتهی به جام جهانی و اردوی انتخابی تیم ملی باشم که بیشتر پیشرفت کنم و این مساله بیشتر در تیم‌های پرطرفدار دیده می‌شود.

واسعی درخصوص وضعیت شهریار مغانلو شرایط جدایی او و تمایل به حضور در اروپا گفت: او بازیکن آینده دار و جوانی است که هر کجا باشد دوست دارم بهترین آمار و عملکرد را داشته باشد چون لیاقتش را دارد.

بازیکن تیم پیکان درباره تصمیم گیری درخصوص آینده‌اش هم گفت: در وهله اول من دوست دارم که رضایت باشگاه پیکان را جلب کنم تا بتوانم جدا شوم. دوست دارم که به یک تیم پرطرفدار بروم و اگر مسائل مالی را کنار بگذاریم دوست دارم در جایی باشم که بتوانم پیشرفت کنم. درست است که شایعاتی مطرح شده اما چون با پیکان قرارداد دارم باید فعلا روی مذاکره با پیکان متمرکز باشم.

بیشتر بخوانید:

نمی‌گذارم مغانلو به استقلال و پرسپولیس برود/سقف قرارداد یعنی دروغ

پیشنهاد ۹۰ هزار یورویی برای مهاجم مدنظر پرسپولیس!

 

 

تگ ها


فوتبال ایران اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات سعید واسعی پیکان تهران فوتبال