سعید کریمی: قول می‌دهم خیلی‌ زود و با قدرت به پرسپولیس برگردم

سعید کریمی مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس پس از صحبت با گابریل کالدرون و جدایی از این تیم در مورد این موضوع و جلسه با ایرج عرب صحبت کرد...

بازیکن پیشین پرسپولیس گفت: کالدرون شرایط را برایم توضیح داد و گفت جایی برو که بتوانی بازی کنی. من هم بعد از مشورتی که انجام دادم تصمیم گرفتم به صورت توافقی جدا شوم.
به گزارش مدال،  سعید کریمی مهاجم جوان پرسپولیس به‌همراه ابوالفضل درویش‌وند و با نظر گابریل کالدرون از این تیم جدا شدند. به همین منظور کریمی دیروز برای مشخص شدن تکلیفش به باشگاه رفت و جلسه‌ای با عرب برگزار کرد. بعد از جلسه ب سعید تماس گرفتیم. گفت‌وگوی ما با این بازیکن جوان را در ادامه می‌خوانید...
*ماجرای کنار گذاشتنت از پرسپولیس چه بود؟
ماجرای خاصی نبود. پرسپولیس تیم بزرگی است و بازیکنان بسیار خوبی در تیم حضور دارند. در خط حمله هم ترافیک بسیار زیاد است و باشگاه هم قصد دارد فوروارد خارجی جذب کند به همین دلیل طی صحبتی که با کالدرون داشتم تصمیم گرفتم از پرسپولیس جدا شوم و به تیمی بروم که بتوانم بازی کنم.
*یعنی در لیست مازاد قرار نگرفتی؟‌
نمی‌دانم اسمش را هرچه می‌خواهید بگذارید، ولی کالدرون و خود باشگاه هیچ حرفی از لیس مازاد به من نزدند. فقط کالدرون شرایط را برایم توضیح داد و گفت جایی برو که بتوانی بازی کنی. من هم بعد از مشورتی که انجام دادم تصمیم گرفتم به صورت توافقی جدا شوم.
*دیروز با عرب هم جلسه داشتی؟
بله جلسه‌ای به همراه مدیربرنامه‌هایم در باشگاه برگزار کردیم و یک‌سری صحبت‌ها را انجام دادیم. قرار شد امروز تصمیم نهایی را در خصوص نحوه جدایی‌ام و اینکه به صورت قرضی جدا شوم یا قطعی، بگیرم.
*مقصد بعدی‌ات مشخص است؟
از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد دریافت کردم و تا چند روز آینده یکی را انتخاب خواهم کرد، ولی نمی‌توانم نام این تیم‌ها را اعلام کنم.
*صحبتی با هواداران پرسپولیس نداری؟
باید از لطف و محبت‌شان در همه این مدت تشکر کنم. همیشه حامی من بودند. قول می‌دهم خیلی‌زود و با قدرت به پرسپولیس برگردم.

بیشتر بخوانید:

لبخند عالیشاه در تمرین سرخ‌ها/ لحظه‌شماری شماره 2 برای آغاز فصل جدید

تگ ها


پرسپولیس سعید کریمی لیست مازاد پرسپولیس گابریل کالدرون لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال