سعی کردم فشار را از روی پنالتی‌زن بردارم

سزار آسپیلیکوئتا، کاپیتان چلسی رسیدن به عنوان قهرمانی جام باشگاه های جهان را دشوار توصیف کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، چلسی دیشب در دیداری دشوار و با گل دقیقه 115 کای هاورتز از روی نقطه پنالتی موفق به کسب پیروزی 1-2 مقابل پالمیراس و فتح عنوان قهرمانی جام باشگاه های جهان در ابوظبی شد. سزار آسپیلیکوئتا، کاپیتان این تیم در مورد لحظه پنالتی کای هاورتز و البته دشواری های چلسی در مسیر رسیدن به این موفقیت صحبت کرده است.

سزار آسپیلیکوئتا گفت: "شما باید از این لحظات لذت ببرید، گاهی اوقات ما آنها را عادی و همیشگی می دانیم. کار آسانی نیست همیشه در چنین موقعیتی قرار بگیریم. من همیشه به بازیکنانی فکر می کنم که نتوانستند بازی کنند، مصدوم شدند یا روی نیمکت حضور داشتند. ناامیدی طبیعی است، اما من فکر می کنم که همه باید منافع شخصی خود را کنار گذاشته و با تمام وجود تلاش کنند.

انتظار داشتم بازیکنان پالمیراس به به سمت پنالتی‌زن ما آمده و او را تحت فشار قرار دهند. فقط سعی کردم فشار را از روی کای هاورتز کم کرده و آرامش را در آن صحنه برقرار کنم. سه دقیقه به پایان بازی مانده  لحظه مهمی بود، من فکر می کنم کار من موثر واقع شد. کای هاورتز هم در فینال لیگ قهرمانان و هم در مسابقه امشب موفق به گلزنی شد و من برای او خیلی خوشحالم.

راهی طولانی را برای راهیابی به این مرحله و رسیدن به فینال جام باشگاه های جهان طی کرده بودیم. ما می دانیم که این مسیر چقدر دشوار بود، به همین دلیل کسب پیروزی برای ما در این دیدار از اهمیت زیادی برخوردار بود.

تگ ها


فوتبال جهان چلسی لیگ برتر فوتبال