سفر استقلال به جم و بلوف پورموسوی!

تیم استقلال روز یکشنبه برای دیدار با پارس راهی جم می شود ولی گویا جمی ها تمایلی به بازی ندارند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، به نظر می رسد کلاف سردرگم دیدار پارس و استقلال، هر روز پیچیده تر می شود و با وجود اینکه سازمان لیگ روز دوشنبه ششم مرداد را برای انجام این دیدار انتخاب کرده، اما برگزاری این دیدار هنوز قطعی نیست. 


استقلالی ها روز یکشنبه به جم سفر می کنند و از هم اکنون تدارکات این سفر را نیز چیده اند اما به نظر می رسد باید برای برگزاری یا عدم برگزاری این دیدار، تا روز بازی صبر کنیم. دیروز و پس از دیدار پیکان و پارس جنوبی بود که سرمربی جمی ها اعلام کرد که تیمش برنامه ای برای بازی با آبی پوشان ندارد: « هنوز کمیته استیناف رای نهایی را اعلام نکرده و قرار است روز پنجم و ۲۴ ساعت قبل از برنامه ای که برای بازی با استقلال مشخص شده، اعلام کند. ما به تیم استراحت دادیم و برای بازی هم در جم حاضر نخواهیم شد و فعلا برنامه ای برای آن نداریم.»


طبق صحبت های پورموسوی، پارسی ها در تهران می مانند و پس از مدتی استراحت در پایتخت، خودشان را برای دیدار هفته ی بیست و هفتم مقابل شاهین بوشهر آماده می کنند. دیداری که باید ۱۱ مرداد در جم برگزار شود. 


حالا و در حالیکه تیم مجیدی مصمم است تا نخستین پیروزی خود مقابل پارس در شهر جم را بدست آورد، تیم حریف حداقل تا الآن از حضور در آن دیدار خودداری کرده و باید منتظر نشست و دید در روزهای آتی چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. 


استقلال طی دو دیدار قبلی خود در جم، به پارس باخته و حتی نتوانسته در این شهر دروازه ی پارس را باز کند. در صورتی که این دیدار برگزار شود، باید دید تیم مجیدی چه عملکردی را از خود نشان خواهد داد و طلسم جم شکسته خواهد شد یا خیر.

بیشتر بخوانید:
بشار: دیگر در پرسپولیس نمی‌مانم/ گفتند رقم قراردادت را کاهش بده!
عقیلی: من و نویدکیا دستیار هم نمی شویم
اظهارات مشکوک سرمربی برایتون؛ جدایی جهانبخش قطعی است؟ 

تگ ها


پارس جنوبی جم استقلال تهران سید سیروس پور موسوی فوتبال ایران استقلال پارس جنوبی جم استقلال پارس جنوبی جم-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال