سفر به ایتالیا به خاطر آقای حاشیه!

مسئولان باشگاه فلامنگو برای متقاعد کردن ماریو بالوتلی ستاره سابق تیم ملی ایتالیا ملقب به آقای حاشیه برای حضور در این تیم به ایتالیا سفر می‌کنند....

به گزارش مدال؛ «ماریو بالوتلی» ستاره سابق تیم ملی ایتالیا که حاشیه‌هایش در تمام سال‌های فعالیتش مانع از بروز کامل توانایی‌هایش شده، این روزها یک بازیکن آزاد است و حالا از لیگ برزیل به عنوان یکی از مقصدهای احتمالی او نام برده می‌شود. در همین راستا از ایتالیا خبر می‌رسد که سران باشگاه «فلامنگو» در حال پرواز به ایتالیا هستند تا با «ماریو بالوتلی» رو در رو مذاکره کنند و مانع از پیوستن او به فیورنتینا شوند.

به نقل از «گاتزا دلا اسپورت» و «اسپورت مدیاست» نمایندگان باشگاه برزیلی امروز عصر به شهر میلان خواهند رسید و امیدوارند تا بالوتلی و البته «مینو رایولا» را قانع کنند که انتقال به آمریکای جنوبی برای او بهترین تصمیم است.

بالوتلی پس از پایان قراردادش با مارسی حالا بازیکن آزاد محسوب می‌شود و چندی پیش نیز با فلامنگو به توافقات شخصی رسیده بود اما درباره برخی بندها به مشکل خورد. پس از این ماجرا «سوپر ماریو» دو دل شد و منتظر پیشنهادی از سری‌آ ماند و در این بین بود که پیشنهاد باشگاه فیورنتینا از راه رسید.

بیشتر بخوانید:

باشگاه میلان دوناروما را قربانی خامس یا ایسکو می‌کند؟

تگ ها


بالوتلی فلامنگو بالوتلی فیورنتینا فیورنتینا فلامنگو اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات آقای حاشیه مارسی فلامینگو سری آ لوشامپیونه فرانسه فوتبال