سفر ثابت تهران - تبریز آندو

از زمانی که آندو به چهره ای مطرح در فوتبال ایران تبدیل شده، مسافر ثابت مسیر تهران تبریز بوده است ......

 از زمانی که آندو به چهره ای مطرح در فوتبال ایران تبدیل شده، مسافر ثابت مسیر تهران – تبریز بوده است.

به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود، آندرانیک تیموریان پس از چند ماه بدون تیم بودن، امروز با گسترش فولاد قرارداد بست. تیمی که با نتیجه هفته اول مقابل پارس جنوبی، نشان داد مشکلات بزرگی در دفاع دارد و شاید حضور آندو، بتواند این مشکلات را کمتر کند.

جالب اینجاست در همه مدتی که آندو بدون تیم بود، فقط تیم های تهرانی و تبریزی به او مرتبط می شدند و در نهایت، کاپیتان سابق تیم ملی به یک باشگاه تبریزی پیوست. تیموریان از زمانی که لیگ انگلیس را ترک کرد و به ایران برگشت، زیاد تیم عوض کرده اما حاضر نشده در شهری غیر از تهران و تبریز به میدان برود.

تراکتورسازی، ماشین سازی و گسترش فولاد مقصدهای تبریزی آندو بودند و او در تهران هم برای استقلال، سایپا و نفت تهران بازی کرده است. البته در بین سال های حضور در ایران، آندو دو مقطع هم به فوتبال قطر رفت اما باز هم در بازگشت، بلیت سفر به یکی از این دو شهر را گرفت.

شاید گسترش فولاد، نتواند آندو را دوباره به تیم ملی برگرداند اما حداقل او در سال های پایانی فوتبالش، در شهری که کاملا آن را می شناسد به میدان می رود. شهری که یک بار در آن تا آستانه قهرمانی، و یک بار تا سقوط جلو رفته است.

تگ ها


اخبار روز فوتبال