سفر دردسرساز ستاره سابق یونایتد به ایران

دوایت یورک، ستاره سابق شیاطین سرخ به علت داشتن مهر ورود به ایران در گذرنامه خود از ورود به ایالت متحده منع شد ......

دوایت یورک، ستاره سابق شیاطین سرخ به علت داشتن مهر ورود به ایران در گذرنامه خود از ورود به ایالت متحده منع شد.​​​​​​​
 
به گزارش مدال به نقل از  "ورزش سه"، برای کارشناسی دیدار بین منچستریونایتد و سنت اتین، دوایت یورک در تلویزیون بین اسپورت حاضر شده بود و این شبکه ادعا می کند که دوایت یورک امکان ورود به ایالت متحده به علت سفر به ایران را نداشته است و سفر وی به میامی لغو شده است.
ستاره سابق یونایتد که یکی از ارکان مهم سه گانه شیاطین سرخ در سال 1999 بود، مدتی پیش قصد سفر به ایالت میامی را داشته که طبق قوانین جدید اجازه ورود به او داده نشده است.
گفتنی است ماه گذشته و در ابتدای فعالیت ترامپ به عنوان رئیس جمهور جدید آمریکا، او امکان سفر به آمریکا را برای 7 کشور ممنوع کرد و در هفته های اخیر جهان ورزش نیز حاشیه های فراوانی را به علت این تصمیم بحث برانگیز به خود دیده است.
این قانون در شرایطی وضع شده است که بسیاری از اهالی ورزش در سراسر جهان شامل ورزشکاران ایالت متحده نیز این تصمیم را غلط دانسته و ابراز مخالفت کرده اند.
گفتنی است دوایت یورک که اهل ترینداد و توباگو است، سال گذشته و در کنار تنی چنداز ستارگان سابق دنیای فوتبال در راستای اهداف خیریه و  بازی در برابر تیم هنرمندان به ایران سفر کرده بود و با توجه به مهر ورود به ایران، حالا مجوز ورود وی به ایالت متحده لغو شده است.
 

تگ ها


فوتبال