سفر رونالدو به مادرید برای دریافت جایزه اسطوره‌های مارکا

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس برای شرکت در مراسم سالیانه نشریه مارکا به مادرید سفر کرده است...

ستاره پرتغالی یوونتوس به پایتخت اسپانیا سفر کرده است.

به گزارش مدال، کریستیانو رونالدو ۹ سال فوق العاده را در رئال مادرید سپری کرد و تبدیل به بهترین گلزن و یکی از بهترین بازیکنان تاریخ این باشگاه شد. این مهاجم پرتغالی یک سال قبل تصمیم گرفت به تورین مهاجرت کند و حالا امشب برای دریافت جایزه "اسطوره‌های مارکا" به مادرید سفر کرده است.

نشریه مارکا از سال 1997 جایزه ای تحت عنوان این نام به ورزشکاران بزرگ در سطح جهان اهدا می‌کند و برنده این جایزه در سال 2019 کریستیانو رونالدو خواهد بود. تا به حال ورزشکاران مطرحی چون مایکل جردن، پله، لیونل مسی، رافا نادال، نواک جوکوویچ، محمد علی کلی، یوسین بولت، مایکل فلیپس، مایکل شوماخر و دیگو مارادونا موفق به کسب این جایزه شده‌اند و حالا نوبت ستاره پرتغالی فرا رسیده است.

رونالدو در اولین فصل حضور خود در یوونتوس موفق به فتح اسکودتو شده و تبدیل به اولین بازیکنی شد که در سری آ، لالیگا و لیگ برتر قهرمانی را تجربه کرده است. رونالدو همچنین با لباس تیم ملی پرتغال نیز قهرمان لیگ ملت‌های اروپا شد.

رونالدو پس از دریافت این جایزه گفت:

"این جایزه یک جای بسیار خاص در ویترین افتخاراتم خواهد داشت. مادرید شهری خاص است. من به سفرهای زیادی رفته‌ام اما کم‌تر شهری مثل مادرید پیدا می‌شود. این جایزه بیشتر به خاطر کارهایی که در رئال مادرید انجام دادم، به من تعلق گرفته. این یک جایزه اسپانیایی است و از دریافت آن بسیار خوشحالم. از همه کسانی که به من کمک کردند تا این جایزه را کسب کنم، ممنونم و کسب این جایزه برایم مایه افتخار است. امیدوارم دوباره به زودی به مادرید برگردم."

اخبار مرتبط:

دردسر جدید یوونتوس به خاطر غیبت رونالدو

تگ ها


نشریه مارکا اسطوره‌های مارکا کریستیانو رونالدو فوتبال جهان ستاره پرتغالی کریستیانو رونالدو یوونتوس سری آ فوتبال