سفر پرماجرا به اسپانیا؛ پدر هالند و رایولا در مادرید

مینو رویلا و آلف هالند پس از ملاقات با خوان لاپورتا رئیس بارسلونا به مادرید رفتند....

به گزارش "ورزش سه"، سایت نشریه دیاریو اسپورت ساعاتی پیش با انتشار فیلمی از حضور مینو رایولا و پدر ارلینگ هالند در شهر بارسلونا خبر داد. در فیلم منتشرشده، دستیار خوان لاپورتا رئیس باشگاه بارسلونا با حضور در فرودگاه به استقبال رایولا و پدر مهاجم نروژی دورتموند رفته است و در نهایت آنها را سوار بر خودروی خود می‌کند و محل را ترک می‌کنند.

هالند ۲۰ ساله یکی از اهداف اصلی سران باشگاه بارسلونا برای تقویت تیم تحت هدایت رونالد کومان به شمار می‌رود، این در حالی است که باشگاه‌هایی همچون رئال مادرید، پاری‌سن‌ژرمن و منچسترسیتی نیز نسبت به جذب او علاقه‌مند هستند. رابطه خوب لاپورتا با رایولا اما بارسلونا را در راه به خدمت گرفتن این مهاجم آینده‌دار در موقعیت بهتری نسبت به سایر رقبا قرار می‌دهد، حتی اگر این باشگاه مشکل مالی داشته باشد.

جالب اینکه دقایقی پیش منابع اسپانیایی رایولا و پدر هالند را در فرودگاه باراخاس مادرید شکار کردند؛ در حالی که عازم دفتر فلورنتینو پرز رئیس رئال بودند.

به این ترتیب سفر این دو به اسپانیا با دو ملاقات مهم با لاپورتا و پرز همراه بوده و باید دید در نهایت تصمیم نهایی در مورد ستاره نروژی چه خواهد بود. موضع باشگاه دورتموند در این مورد روشن است و امروز مدیر ورزشی این باشگاه تاکید کرد که هالند فروشی نیست.

تگ ها


فلورنتینو پرز ارلینگ هالند بروسیا دورتموند بارسلونا رئال مادرید