سقوط تیم امید و قلب رییس سابق؛ آقای تاج حال‌تان چطور است؟

جا دارد یادی کنیم از رئیس مستعفی فدراسیون فوتبال که به دلیل مشکل قلبی حالا از فدراسیون دور است و تماشای حذف امیدهای فوتبال ایران از پای صفحه جادویی، بیشتر از قبل قلبش را به درد آورده و ......

به گزارش خبرنگار مدال ، شاید از دید برخی مهدی تاج آدم خوش شانسی باشد که قبل از حذف امیدها از فدراسیون جدا شد اما این جمله را تنها آنهایی می توانند مطرح کنند که نه فوتبال را می شناسند و نه از مدیریت شناختی دارند.

رییس فدراسیون فوتبال اگر بیشتر از  بالای سری های خود یعنی مدیران وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک مقصر نباشد کمتر از آنها بی تقصیر نیست زیرا همو بود که نیمکت مربیگری این تیم را ماهها دستخوش تغییرات کرد و سه سرمربی را در مقاطع مختلف روی آن نیمکت نشاند.

مهدی تاج که به دلیل مشکل قلبی حالا از فدراسیون دور است و تماشای حذف امیدهای فوتبال ایران از پای صفحه جادویی بیشتر از قبل قلبش را به درد آورده است، باید پاسخ دهد که چرا کار این تیم که قرار بود حسرت میلیون ها ایرانی را از بین ببرد به اینجا کشید؟

شاید تاج امروز خودش را از این معرکه دور بداند اما وی، سلطانی فر و صالحی امیری سه ضلع مثلثی هستند که تیغ تند انتقادات متوجه آنهاست.

حال شما چطور است آقای تاج؟!

بیشتر بخوانید:

حذف تیم امید و آغاز داستان «من نبودم دستم بود...»!

تگ ها


مهدی تاج مسعود سلطانی فر رضا صالحی امیری کمیته ملی المپیک فدراسیون فوتبال وزارت ورزش و جوانان تیم فوتبال امید حذف تیم فوتبال امید حذف تیم امید فوتبال