سقوط منچستریونایتد به بدترین رکورد ۳۱ساله

منچستریونایتد با شکست مقابل سویا و حذف از لیگ اروپا بدترین کارنامه خود در سی و یک سال اخیر را به ثبت رساند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، منچستریونایتد دیشب در نیمه نهایی لیگ اروپا به مصاف سویا رفت و با شکست ۲-۱ مقابل تیم اسپانیایی از دور رقابتها حذف شد و نتوانست به فینال راه یابد. به این ترتیب فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ هم بدون فتح حتی یک جام برای شیاطین سرخ به پایان رسید. ولی ناکامی یونایتد تنها به این ختم نمی شد چرا اینکه یونایتدی ها بدترین کارنامه خود در سی و یک سال اخیر را هم در این فصل ثبت کردند.

یونایتد با شکست دیشب برای سومین سال پیاپی توسط یک تیم اسپانیایی از لیگ اروپا حذف شد. به نظر می رسد اخیراً تیمهای اسپانیایی به گربه سیاه یونایتد تبدیل شده اند. شیاطین سرخ در مرحله یک هشتم فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸ لیگ قهرمانان مقابل همین سویا شکست خورده و در یک چهارم نهایی فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ لیگ قهرمانان هم توسط بارسلونا حذف شده بودند.

شکست دیشب سومین شکست فصل یونایتد در یک نیمه نهایی بود. آنها در ماه ژانویه در نیمه نهایی جام اتحادیه مقابل منچسترسیتی شکست خوردند و ماه گذشته میملادی هم در نیمه نهایی جام حذفی در مقابل چلسی پذیرای شکست شدند. یونایتد حالا اولین تیمی است که در یک فصل در سه نیمه نهایی جامهای داخلی و لیگ اروپا شکست می‌خورد.

شکست دیشب در ضمن به این معنی بود که شیاطین سرخ برای سومین سال پیاپی بدون فتح هیچ جامی به فصل پایان می دهند. طولانی ترین دوره بدون جام یونایتد یک دوره چهار ساله حدفاصل سالهای ۱۹۸۵ تا ۱۹۸۹ بوده است.

بیشتر بخوانید:

لوپتگی: منچستریونایتد بهترین تیم بعد از کرونا بود

خلاصه بازی سویا 2 - منچستریونایتد 1/ ویدیو

 

 

بیشتر بخوانید:

لوپتگی: منچستریونایتد بهترین تیم بعد از کرونا بود

خلاصه بازی سویا 2 - منچستریونایتد 1/ ویدیو

 

 

تگ ها


فوتبال جهان منچستر یونایتد فوتبال