سلاخی سیتیزن ها با هت تریک مسی

بارسلونا موفق شد با درخشش لیونل مسی و البته اشتباهات مرگبار سنگربان و مدافعان تیم مهمان،با 4 گل منچسترسیتی را شکست داده و با اقتدار در صدر جدول قرار بگیرد ......

بارسلونا موفق شد با درخشش لیونل مسی و البته اشتباهات مرگبار سنگربان و مدافعان تیم مهمان، با 4 گل منچسترسیتی را شکست داده و با اقتدار در صدر جدول قرار بگیرد.

به گزارش مدال به نقل از طرفداری بارسلونا در شرایطی به مصاف منچستر سیتی می رفت که با کسب حداکثر امتیازات در صدر جدول گروه قرار گرفته بود.

دو تیم بارسلونا و منچسترسیتی در شب سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف هم رفتند. این بازی به خاطر بازگشت مجدد گواردیولا، براوو و نولیتو به بارسلونا جذاب تر شده بود.

 بازی با برتری مهمان آغاز شد. گواردیولا آگوئرو را در ترکیب قرار نداده بود تا پرس سنگینی روی دفاع بارسلونا انجام دهد و البته در مرکز زمین نفرات بیشتری داشته باشد. خبر بد بسیار زود به گوش هواداران بارسا و انریکه رسید. 

دقیقه 17 اما مسی، همان فردی که پپ از او می ترسید، دروازه من سیتی را گشود. روی پاس اینیستا، مسی در مرکز محوطه با براوو تک به تک شد و با یک فریب دروازه بان سیتیزن ها را محو کرد و دروازه خالی را گشود.

دقیقه 61 مسی اختلاف را به 2 گل رساند. روی پاس اینیستا، شوت پای چپ مسی از پشت محوطه به تور دروازه کابایرو رسید.

در ادامه روی پاس دیدنی گوندوغان، دی بروین تقریبا تک به تک شد اما شوت او را بازهم تراشتگن به کرنر فرستاد.

در دقیقه 69 روی اشتباه دیگری از سیتیزن ها مسی بازهم گل زد. پاس روبه عقب گوندوغان درون محوطه خودی به جای استونز به سوارز رسید و پاس در عرض او پاس گلی برای هتریک مسی بود.

دقیقه 86 روی حرکت خوب مسی، کولاروف او را با تکل متوقف کرد و داور پنالتی گرفت. نیمار پشت توپ ایستاد و ضربه پنالتی را خراب کرد و کابایرو توپ را گرفت.

اما این پایان کار نبود. روی حرکت دیگری که مسی پایه گذارش بود، در دقیقه89 نیمار با یک دریبل درون محوطه برای بار چهارم دروازه سیتی را گشود.

در ادامه هم موقعیت خاصی رخ نداد و بازی 4 بر 0 به پایان رسید.

تگ ها


فوتبال