سلاطین فیو و فالو؛ رونالدو ستاره جهان مجازی

کریستیانو رونالدو با حضور در صدر جدول محبوب ترین ورزشکار در شبکه های مجازی حالا در این میدان هم پیشتاز است و سایر ستاره ها پشت سر او در حال جلو زدن از دیگر رقبا اما در فضای مجازی هستند ......

کریستیانو رونالدو با حضور در صدر جدول محبوب ترین ورزشکار در شبکه های مجازی حالا در این میدان هم پیشتاز است و سایر ستاره ها پشت سر او در حال جلو زدن از دیگر رقبا اما در فضای مجازی هستند.
به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، رقابت ورزشکاران مطرح جهان حالا در شبکه های مجازی هم بالا گرفته است و طرفداران ابر ستاره ها تا جزئی ترین اتفاقات زندگی خصوصی بازیکنان محبوب خود وارد می شوند تا آنها برای طرفداران خود بیشتر از همیشه محبوب شوند. اینستاگرام و توئیتر مقصد نهایی گردشگران شبکه های مجازی است که ترجیح می دهند ستاره های خود را اغلب در این دو شبکه پیگیری کنند. به همین واسطه تعداد پیگیر کنندگان یا همان فالور فوق ستاره ها یکی از دغدغه های ورزشکاران و طرفداران آنها شده است که رده بندی محبوب ترین ها در شبکه های مجازی را خواهید دید:
 
* 10 – زلاتان ابراهیموویچ (اینستاگرام: 23.2، توئیتر: 4.36)
او می داند چه می خواهد، نه فقط در زمین فوتبال بلکه اوضاع در شبکه های اجتماعی هم همینطور است. جا به جایی او از پاریس به منچستر با چالش های بسیاری رو به رو بود که زلاتان به خوبی اوضاع را اداره کرد و حالا جزو 10 ورزشکار مطرح شبکه های اجتماعی است. زلاتان فعال ترین نیست اما هر گاه بخواهد چالش را ایجاد کند، در آن بهترین خواهد بود.
* 9 – لوئیس سوارز (اینستاگرام: 20.5، توئیتر: 8.8)
ستاره اروگوئه ای که برای طرفداران خود و بارسلونا جذابیت های بسیاری دارد چرا که معمولا پست های او در شبکه های اجتماعی با کنایه و یا حرف هایی همراه است که چالش های زیادی را با خود به همراه داشت. این ستاره بارسلونا در کنار تمام توانایی های فنی اش حرف هایی می زند که طرفدارانش را به وجد می آورد اما همین مسائل بارها برای او تنش زا بوده است.
* 8- آندرس اینیستا (اینستاگرام: 16.6، توئیتر: 15.3)
مرد با شخصیت اسپانیایی و بارسلونا که محبوب ترین ورزشکار اسپانیایی در شبکه های اجتماعی محسوب می شود. او یکی از تاثیرگذارترین ورزشکاران در حوزه شبکه های اجتماعی است که معمولا عکس ها و جملات او بازتاب های گسترده ای پیدا می کند. آخرین پست اینیستا بعد از پیروزی 6 بر یک مقابل پاریس سن ژرمن یکی از پر بازدیدترین پست های تاریخ در شبکه های اجتماعی بود.
* 7- رونالدینهو (اینستاگرام: 20.7، توئیتر: 14.3)
ستاره افسانه ای برزیل که حالا به عنوان نماینده بارسلونا هم منصوب شده است همچنان و در سن 36 سالگی محبوب است. او پس از پایان دوران حرفه اش در داخل زمین فوتبال همچنان یک چهره محبوب محسبوب می شود و در شبکه های اجتماعی به رابطه خوبش با طرفدران خود ادامه می دهد.
* 6- گرت بیل ( اینستاگرام: 27.2، توئیتر: 11.3)
دور از ذهن نیست که ستاره بریتانیایی در لیست مطرح ترین ورزشکاران شبکه های اجتماعی باشد چرا که او بهترین گلزن بریتانیایی لالیگا محسوب می شود و محبوبیت قابل توجهی در بین طرفداران مادریدی دارد. او از بازی های شبکه اجتماعی به خوبی بهره برده است که همین مساله باعث قرارداد سنگین مابین او و آدیداس شده است.
* 5- خامس رودریگز (اینستاگرام: 29.3، توئیتر: 12)
پسر طلایی کامبیا که با درخشش در جام جهانی 2014 برای اولین بار کشور خود را تا یک هشتم نهایی پیش برد. درخشش او انتقال به رئال مادرید را به همراه داشت که تمام این عوامل دست به دست هم دهند تا خامس هم به یکی از محبوب ترین چهره های شبکه های اجتماعی تبدیل شود.
* 4- لیونل مسی (اینستاگرام: 66.1، توئیتر: ندارد)
شاید لیونل مسی در واقعیت چهارمین چهره محبوب بین ورزشکاران نباشد اما واقعیت این است که او تمایل چندانی برای حضور در شبکه های اجتماعی ندارد و فعالییت های زیادی نمی کند. او از سال 2013 پا به اینستاگرام گذاشت و در توئیتر هم اکانت رسمی ندارد. او تا به حال تنها 187 پست گذاشته است و برای آرامش خودش و خانواده اش ترجیح می دهد از این فضا فاصله بگیرد.
* 3- لبرون جیمز (اینستاگرام: 28.6، توئیتر: 34.4)
پادشاه بسکتبال جهان با اختلاف زیادی از سایر بازیکنان این رشته در شبکه های اجتماعی محبوب است و مثل زمین در شبکه های اجتماعی هم می درخشد. او تنها بسکتبالیستی است که بین 10 چهره محبوب ورزشی دنیا در شبکه های مجازی فعالیت می کند و طرفداران او رابطه بسیار نزدیکی با لبرون در این شبکه ها دارند.
* 2- نیمار (اینستاگرام: 27.6، توئیتر: 69.6)
ستاره تیم ملی فوتبال برزیل و باشگاه بارسلونا حالا در رده دوم قرار دارد در حالیکه تا سال 2015 او در صدر جدول محبوب ترین ورزشکاران اینستاگرام و توئیتر قرار داشت. او در بخش معرفی خود نوشته است:" هنر بزرگتری در راه است، من شاد خواهم بود و ."
* 1- کریستیانو رونالدو (اینستاگرام:93.4، توئیتر: 50.5 )
برنده 4 توپ طلا و بهترین بازیکن در دو سال اخیر حالا به محبوب ترین ورزشکار شبکه های اجتماعی تبدیل شده است. او که از محبوبیت فوق العاده ای برخوردار است رکورد شبکه های اجتماعی را هم مانند زمین فوتبال فتح کرده است تا در این عرصه هم بهترین و در صدر باشد.
* لیست 10 ورزشکار محبوب اینستاگرام و توئیتر:
 
1_ کریستیانو رونالدو (مجموع اینستاگرام و توئیتر: 143.9 )
2_ نیمار (مجموع اینستاگرام و توئیتر: 97.2 )
3_ لبرون جیمز (مجموع اینستاگرام و توئیتر: 66.1)
4_ لیونل مسی (مجموع اینستاگرام و توئیتر: 63)
5_ خامس رودریگز (مجموع اینستاگرام و توئیتر: 41.3)
6_ گرت بیل (مجموع اینستاگرام و توئیتر: 38.5 )
7_ رونالدینهو (مجموع اینستاگرام و توئیتر: 35)
8_ آندرس اینیستا (مجموع اینستاگرام و توئیتر: 31.9)
9_ لوئیز سوارز (مجموع اینستاگرام و توئیتر: 29.3)
10_ زلاتان ابراهیموویچ (مجموع اینستاگرام و توئیتر: 27.5)

تگ ها


فوتبال