سلامتی کشتی‌گیران اولویت اصلی ما است

شورای کشتی آسیا از فدراسیون‌های قاره خواست برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به دستورات عمل کنند....

به گزارش مدال و به نقل از فدراسیون کشتی، شورای کشتی آسیا در نامه ای به فدراسیون های کشتی این قاره خواستار این شد که با صبر و حوصله به دستورات و پیشنهادات مقامات مسئول در مورد جلوگیری از شیوع ویروس کرونا عمل کنند.

متن نامه ارسالی به فدراسیون کشتی ایران به شرح زیر است:به تمامی فدراسیون های آسیایی عضو اتحادیه جهانیاین روزها بواسطه انتشار ویروس کووید ۱۹ تمامی دنیا با شرایطی چالش برانگیز روبروست. در این میان جامعه بزرگ کشتی نیز استثنا نبوده و ما وظیفه داریم با صبر و حوصله به دستورات و پیشنهادات مقامات مسوول گوش فرا دهیم. وظیفه ما بعنوان یک انسان مقابله با این ویروس است و این مهم تنها با رعایت مسوولیت های اجتماعی ممکن می باشد.

همانطور که مستحضر هستید بخش آسیایی اتحادیه جهانی کشتی در روزهای ابتدایی شیوع ویروس در نظر داشت تا رقابت های گزینشی را برگزار نماید تا قاره ما از این لحاظ در وضعیتی مشابه با سایر قاره ها قرار گیرد اما با افزایش میزان شیوع تصمیم به تعویق این مسابقات گرفته شد که قطعا همه می دانیم تصمیم درستی بوده است. سلامتی ورزشکاران بی شک مهم ترین اولویت همه ماست و می دانیم که در همین راستا حتی کمیته بین المللی المپیک نیز تصمیم گرفته است تا رقابت های المپیک توکیو را تا تابستان سال آینده به تعویق بیاندازد. به این ترتیب ما می توانیم برگزاری این مسابقات را از یکم تا هفدهم مرداد سال ۱۴۰۰ جشن بگیریم. علاوه بر این سهمیه های کسب شده تا به امروز نیز کماکان به قوت خود باقی خواهند بود.متاسفانه این اتفاقات تغییراتی را در تقویم اتحادیه جهانی ایجاد کردند که روی چند رویداد بزرگ از جمله مسابقاتی که قرار بود امسال در قاره آسیا برگزار شود تاثیر گذاشت.

اما من از همه شما می خواهم اکنون که  در خانه در کنار عزیزانتان وقت می گذرانید مثبت به وقایع نگاه کنید. این فرصتی عالی برای آرامش و تامل در مواردی است که برای همه ما بصورت جداگانه مهم است.

در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای همه شما، امیدوارم که بتوانیم به زودی همدیگر را ملاقات کنیم.


با آرزوی بهترین ها
دولت تورلیخانوف - رییس بخش آسیایی اتحادیه جهانی کشتی

بیشتر بخوانید:

برنامه بزرگ اسپانسر لیورپول برای مبارزه با کرونا

تگ ها


ویروس کرونا کشتی کشتی