سلامت اهالی فوتبال در معرض خطر بزرگی است

سیرجان - سرآسیابی سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: سلامت همه اهالی فوتبال و خانواده‌هایشان در خطر بزرگی است....

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی سرآسیابی یکشنبه شب بعد از برد تیم‌اش مقابل تیم گل‌گهر سیرجان در کنفرانس خبری عنوان کرد: جا دارد یک خسته نباشید جانانه به آقا مجید جلالی و تیم گل‌گهر بابت این بازی هم فیزیکی و هم تاکتیکی بگویم.

وی با اشاره به اینکه واقعاً بازی نفس‌گیری بود و موقعیت‌های زیادی روی هر دو دروازه ایجاد شد، افزود: فوتبال خیلی خوبی را شاهد بودیم و می‌توانست نتیجه حتی مساوی یا به نفع تیم گل‌گهر هم باشد.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو ادامه داد: گل گهر واقعاً جانانه حمله کرد و فوتبال بازی کرد و باید بگویم با یک تیم متحول شده کامل روبرو بودیم. فوتبال خیلی زیبایی بود و به همه بچه‌های گل‌گهر بابت این فوتبال زیبا تبریک می‌گویم.

وی بیان کرد: بچه‌های ما هم زحمت کشیدند و فوتبال خوبی بازی کردند و شرایط فوتبالی اینگونه بود که حالا سه امتیاز بازی به نفع ما شد اما واقعاً فوتبال قابل توجهی بازی کردند.

سرآسیابی به خبرنگاری که سوال کرد ادامه لیگ با توجه به شیوع کرونا را چگونه می‌بینید بیان داشت: از روز اول هم مالک باشگاه شهر خودرو و هم خود ما در رابطه با بازی گفتیم مدیریت این شرایط بسیار سخت است.

وی با اشاره به اینکه در فضایی قدم می‌گذاشتیم که انتهایش نامعلوم است و نمی‌توان اتفاق‌ها را کنترل کرد، افزود: هر چقدر هم که پروتکل‌ها شدید باشد رعایت همه مسائل پروتکلی و بهداشتی قطعاً امکان پذیر نیست.

سرآسیابی بیان کرد: الان یک آشفته بازاری ایجاد شده است و سازمان لیگ و فدراسیون کار دشواری در خصوص تصمیم گیری بر عهده دارند اما واقعاً سلامت همه اهالی فوتبال و خانواده‌هایشان مهم است؛ برگزار کنندها، بازیکنان، کادر فنی و… همه در معرض خطر بزرگی هستند.

وی ادامه داد: شرایط کشور واقعاً خطرناک شده و باید هر طور شده این مسائل در مدیریت کلان کنترل شود و به فوتبال هم تسری پیدا کند.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو در پایان گفت: آرزو می‌کنم ان‌شاءالله تیم گل گهر مخصوصاً با این شرایط و ظرفیت در ادامه لیگ روند نتیجه‌گیری بهتری داشته باشد و این تیم برای مردم سیرجان ماندگار باشد.
 

تگ ها


تیم فوتبال شهر خودرو مشهد تیم گل گهر سیرجان لیگ برتر فوتبال ایران مجتبی سرآسیابی