سلامت : در بازی آخر از نظر روحی خسته بودیم

به گزارش مدال به نقل از آیتک سلامت در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، درباره عنوان هشتمی ایران در مسابقات زیر 23 سال بانوان آسیا اظهار داشت: ما 2 مسابقه اول را خیلی خوب بازی کردیم و امیدوارانه پیش رفتیم ......

به گزارش مدال به نقل از آیتک سلامت در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، درباره عنوان هشتمی ایران در مسابقات زیر 23 سال بانوان آسیا اظهار داشت: ما 2 مسابقه اول را خیلی خوب بازی کردیم و امیدوارانه پیش رفتیم ...

به گزارش مدال به نقل از آیتک سلامت در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره عنوان هشتمی ایران در مسابقات زیر 23 سال بانوان آسیا اظهار داشت: ما 2 مسابقه اول را خیلی خوب بازی کردیم و امیدوارانه پیش رفتیم. مشکل جسمی هم نداشتیم، اما مقابل تیمی که در بازی اول 3 بر صفر پیروز شده بود، در بازی آخر 3 بر 2 شکست خوردیم.

ملی پوش والیبال بانوان ایران افزود: فکر می کنم مهمترین مشکل تیم های ایرانی روحی و روانی است. بانوان ما اعتماد به نفس و خودباوری ندارند. از طرفی ما فقط یک ماه با هم تمرین کرده بودیم. وقتی به بازی آخر رسیدیم واقعا خسته بودیم، اما بیشتر از خستگی مسئله روانی بازیکنان مطرح بود.

سلامت در ادامه صحبت هایش در پاسخ به این سوال که به نظر می رسد حضور یک روانشناس در کنار تیم ملی ضروری است، عنوان کرد: با توجه به اینکه سرمربی تیم در لیگ برتر روانشناس داشت فکر می کردیم که در این دوره با ما روانشناس اعزام کنند، اما نکته ای که باید بگویم این است که تنها کسی که می تواند به ما کمک کند خودمان هستیم. همه ما تلاش کردیم و تمام توان مان را به کار بردیم، اما حریفان ما سالهاست کنار هم کار می کنند و همیشه در حال کسب تجربه هستند.