Banner

سلامت مردم مهمتر از سه گانه بایرن است

سرمربی بایرن مونیخ تاکید کرد که در زندگی چیزهایی وجود دارد که مهم‌تر از فوتبال و قهرمانی هستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،  شیوع ویروس کرونا در کشورهای اروپایی و آسیایی، ورزش و به طور ویژه فوتبال را دستخوش تغییرات زیادی قرار داده است و ممکن است حتی لیگ‌های معتبر اروپایی هم به طور کامل لغو شوند.

هانس فلیک، سرمربی بایرن مونیخ در واکنش به لغو رقابت‌های بوندسلیگا گفت:« این شانس را داریم که سه‌گانه را در فصل جاری به دست آوریم. تا الان نتایج خوبی به دست آورده‌ایم اما آنچه در شرایط کنونی برای ما اهمیت دارد کسب سه‌گانه نیست بلکه مسئولیت اجتماعی است.

کشور در شرایط کنونی به دنبال کنترل ویروس کروناست و باید همه همکاری داشته باشیم. من ترسی از این ویروس ندارم اما هر کسی خانواده‌ای دارد و طبیعی است که نگرانی هم داشته باشد.»

تا دیروز قرار بود بازی های بوندسلیگا و لیگ های دسته پایین تر در این کشور برگزار شود و خبری در مورد لغو مسابقات وجود نداشت، اما بالاخره فدراسیون فوتبال این کشور نیز خطر شیوع ویروس کرونا را پذیرفت و حکم به تعویق مسابقات تا اواسط فروردین داد.

پیش از این رقابت های لالیگا، سری آ، لیگ یک فرانسه و لیگ برتر نیز چنین تدبیری اتخاذ کرده بودند و حالا هر پنج لیگ معتبر اروپا به تعویق افتاده است. این روند در مورد بازی های لیگ اروپا و لیگ قهرمانان نیز برقرار بوده و مشخص نیست سرنوشت رقابت های معتبر فوتبال در اروپا در پایان این فصل چه خواهد بود.

بیشتر بخوانید:
احتمال اهدای جام قهرمانی به لیورپول
شبکه‌های پخش فوتبال، پول مشتریان را پس نمی‌دهند

تگ ها


هانس فلیک بایرن مونیخ فوتبال جهان کرونا بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال