سلب آرامش پرسپولیس توسط عرب؛ پرداختن به برانکو و سکوت درباره کالدرون

ایرج عرب بخش عظیمی از مصاحبه‌هایش را به صحبت درباره برانکو و حاشیه‌های جدایی این سرمربی کروات اختصاصی می‌دهد....

سایت مدال / ایرج عرب در دو برنامه تلویزیونی حضور یافته و بخش اعظم اظهاراتش در این دو برنامه به چگونگی جدایی برانکو اختصاص داشته اما جالب و عجیب است که او عنوان می کند:" پرسپولیس نیاز به آرامش دارد و دور از انصاف است که به آقای کالدرون پرداخته نشده و به مسائل گذشته توجه شود ". 

آقای عرب؛ بگذریم از اینکه یازده ماه تمام هیچ پرداختی به برانکو نداشتید و او را دلسرد کردید طوری  که وقتی برانکو پیشنهاد خوب الاهلی را دریافت کرد قید ماندن را زد در حالی که در گذشته پیشنهادات زیادی را رد کرده بود. 

آقای عرب؛ بماند که در قبال کارشکنی ها علیه پرسپولیس و هجمه هایی که از سوی رقبا به این تیم در اواخر فصل گذشته وارد  می شد بندرت  در دفاع از تیم اظهارنظری داشتید و برانکو را بیمناک کردید که در لیگ نوزدهم از اول فصل شرایط عادلانه برای رقابت وجود نداشته باشد و اعتبارش را بردارد و برود.

آقای عرب؛ شما در آستانه لیگ مکرر و مدام بعد از یکماه  سکوت مطلق دو روز متوالی در دو برنامه تلویزیونی مفصل به چگونگی و چرایی جدایی برانکو پرداخته و این زخم کهنه را خود تازه می کنید و بعد می گویید پرسپولیس نیاز به آرامش دارد و دور از انصاف به کالدرون پرداخته نشود؟ 

آقای عرب؛ شما در دو برنامه تلویزیونی چند دقیقه و چه میزان درباره چگونگی جذب کالدورن، خصوصیات اخلاقی، تفکرات فوتبالی و دیگر مسائل مرتبط با ایشان اظهار نظر کرده اید؟

آقای عرب؛ هواداران پرسپولیس ماجرای جدایی برانکو را فراموش کرده و بر طبل حمایت مطلق از کالدورن می پردازند اما شما تازه دارید زیر و بم جدایی برانکو را شکافته و تلاش می کنید توپ را در زمین او انداخته و خود را به نوعی  در این ماجرا تبریه و تطهیر کنید. شما دارید با این حرف های تان هم آرامش را از پرسپولیس می گیرید و هم نمک بر زخم هواداران پرسپولیس پاشیده و سرمربی منتخب خود یعنی گابریل کالدرون را  با عدم اظهار نظر درباره او و پرداختن مکرر به برانکو ناخواسته هم که هست تضعیف کرده و به نوعی نادیده می گیرید 

آقای عرب؛ شمایی که می گویید دور از انصاف است به کالدرون پرداخته نشود اول یک سوزن به خودتان بزنید که مکرر درباره برانکو حرف می زنید؛ 
حرف های خود در این دو برنامه را مرور کنید؛ دریغ از اظهار نظری درباره کالدرون در دو برنامه تلویزیونی آن هم یکماه  بعد از سکوت.


چشم های تان را باز کنید آقای عرب؛ هواداران پرسپولیس مدتهاست که ماجرای برانکو را از یاد برده و هشتگ" هر چی برانکو بگه. و یا "حمایت از کالدرون" را به اشتراک می گذارند اما این شما هستید که به جای  حمایت از کالدرون مدتهاست مهر سکوت بر لب زده و حالا هم که سکوت را شکسته اید مدام از برانکو حرف می زنید. پس ان کسی که آرامش را از پرسپولیس می گیرد شما هستید و شما.

 

بیشتر بخوانید:

سرنوشت پرسپولیس در گروی استعفای باز عرب

 

تگ ها


ایرج عرب برانکو برانکو ایوانکوویچ ایرج عرب کالدرون پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال