سلتا ویگو 0 - 4 اتلتیکو مادرید؛ اولین سه امتیاز روخی بلانکوس با هنرنمایی گریزمان و کوکه

در ادامه هفته سوم مسابقات لالیگای اسپانیا، اتلتیکو مادرید موفق شد با نتیجه 4-0 بر میزبان خود سلتا ویگو غلبه کند ......

در ادامه هفته سوم مسابقات لالیگای اسپانیا، اتلتیکو مادرید موفق شد با نتیجه 4-0 بر میزبان خود سلتا ویگو غلبه کند.

 

به گزارش مدال به نقل از طرفداری، پس از کسب دو مساوی متوالی، اتلتیکو مادرید سرانجام موفق شد به اولین پیروزی خود در فصل جدید دست پیدا کند.

اتلتیکو مادرید از ابتدای بازی، بهتر از حریف کار را آغاز کرد و بارها بر روی حرکات یانیک فریرا کاراسکو و آنتوان گریزمان بر روی دروازه حریف حمله ور شد که به نتیجه ای نینجامید. نیمه اول با برتری مطلق روخی بلانکوس اما بدون منتج شدن به نتیجه به اتمام رسید.

در نیمه دوم با رویکرد تهاجمی دیگو سیمئونه سرانجام اتلتیکو به گل دست یافت. کوکه زننده گل اول این میدان بود. ارسال آنتوان گریزمان را کوکه با یک ضربه تمام کننده به گل اول اتلتیکو تبدیل کرد.

پس از این گل سلتا کمی جلو آمد و فرصت برای زدن گل های بیشتر اتلتیکو فراهم شد و در یک موقعیت عالی گامیرو با وجود عبور از دروازه بان، دروازه خالی را به اوت زد.

سپس نوبت به هنرنمایی های آنتوان گریزمان رسید. روی دو ارسال دیدنی از سمت راست، گریزمان با دو ضربه سر زیبا دروازه سلتا رو گشود. ابتدا در دقیقه 73 ارسال سائول را گریزمان به گل تبدیل کرد و سپس در دقیقه 81 گل دوم خود را روی ارسال خوانفران به ثمر رساند.

گل چهارم اتلتیکو نیز توسط آنخل کوریا در اوقات اضافی به ثمر رسید. حرکت گامیرو و پاس به کوکه و سپس پاس کوکه به کوریا موجب شد، کوریا گل چهارم تیمش را به ثمر رساند.

تگ ها


لالیگا فوتبال