سلطانی‌فر: مقابله با کرونا اولویت اول است

نشست ستاد مقابله با کرونا در ورزش; برگزار و چند مصوبه جدید در آن به تصویب رسید....

به گزارش مدال و به نقل از گزارش پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، نشست ستاد "مقابله با کرونا در ورزش" ظهر امروز (دوشنبه) در محل فدراسیون پزشکی ورزشی برگزار شد و  مسعود سلطانی فر به صورت تلفنی با اعضای نشست و رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی صحبت کرد.


وزیر ورزش و جوانان مقابله با بیماری کرونا در ورزش را مهمترین اولویت کنونی کشور و مجموعه ورزش دانست و تصریح کرد که در این راستا تمام برنامه های عملیاتی به صورت دقیق و در اسرع وقت باید انجام شوند.


 بر اساس این گزارش، مهمترین مصوبات نشست امروز ستاد مقابله با بیماری کرونا در ورزش چندین مصوبه  داشت که مهمترین آنها به این شرح هستند:
-مشخص شدن همکاران متخصص جهت ارائه خدمات مشاوره به ورزشکاران در خصوص نکات پزشکی و بهداشتی بیماری کرونا با هدف کاهش استرس، ایجاد آرامش و راهنمایی مبتلایان به این بیماری و همچنین راه اندازی یک صفحه اختصاصی در سایت خبری فدراسیون ها به همین منظور.


- هماهنگی لازم با دستگاه های ذیربط جهت جذب سربازیار بهداشت به منظور نظارت و بازرسی از اماکن ورزشی انجام شود و در این خصوص نشست هماهنگی با دکتر زالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران برگزار شود.


-ایجاد هماهنگی دقیق میان رابطان بهداشتی فدراسیون های ورزشی با ستاد مقابله با کرونا در ورزش و همچنین فعالیت منسجم و تمام هیات های استانی پزشکی ورزشی.


-فراهم کردن زمینه برگزاری ویدیو کنفرانس ستاد مقابله با کرونا در ورزش با ادارات کل ورزش و جوانان استان ها و روسای هیات های پزشکی ورزشی سراسر کشور.


-فراهم کردن زمینه کسب امتیاز آموزشی برای دوره آموزشی کرونا ویروس با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان.

بیشتر بخوانید:
آنتونی استوکس در فرودگاه بازداشت شد!
کی‌روش: عاشق ایران و مردم مهربان و دوست داشتنی‌اش هستم
استقلال و بدهی ۵۵ هزار دلاری به دو وکیل 

تگ ها


فدراسیون پزشکی ورزشی مسعود سلطانی‌فر وزارت ورزش و جوانان ورزش ایران کرونا فوتبال