سلطانی: اگر مسئولان سایپا شهامت دارند رقم قراردادها را منتشر کنند

مدیر پیشین تیم های والیبال سایپا گفت: روی حرفم ایستاده‌ام و اعتقاد دارم رقم قرارداد بازیکنان سایپا چند برابر شده است. اگر مسئولان باشگاه شهامت دارند رقم‌ها را منتشر کنند....

به گزارش خبرنگار مهر، بهمن سلطانی مدیر پیشین تیم های پایه والیبال سایپا در اظهار نظر اخیر عنوان کرده که این باشگاه رقم های میلیاردی را به بازیکنان تیم والیبالش پرداخت کرده است. وی عنوان کرده که رقم قرارداد بازیکنان تیم والیبال سایپا نسبت به گذشته افزایش چشمگیر و چند برابری داشته است. پس از صحبت های سلطانی، مصطفی کارخانه در واکنش به صحبت های او پاسخگویی را به باشگاه سایپا محول کرد.

بهمن سلطانی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره پاسخ کارخانه و رد رقم های قرارداد های عنوان شده گفت: اگر شهامت دارند رقم قراردادها را چاپ کنند. معلوم است که تکذیب می کنند. شاید رقم قراردادها را درست کنند اما از ارقامی که گفتم مطمئن هستم.

وی درباره دلیل رفتنش از تیم سایپا گفت: ۳ سال به عنوان مدیر تیم های پایه سایپا فعالیت کردم و بهترین نتایج را کسب کردم. آخرین نتیجه قهرمانی هر دو رده پایه در کشور بدون شکست بود. ۳۰ درصد قرارداد ها پرداخت شد. مدبر بهترین مدیریت را داشت و قرار بود ۲۰ در صدد نیز پاداش به بازیکنان تعلق گیرد. اما کاشانی آمد و بجای پاداش، ۲۰ درصد پاداش را نیز کسر کرد و ۱۰ درصد هم از قرار داد اصلی بازیکنان و کادر فنی کسر کرد.

مدیر پیشین تیم های پایه سایپا افزود: این مزد پاداش بود. بازیکنی که شب در میدان آزادی خوابید و هزینه خرید شارژ نداشت تا با خانواده اش تماس بگیرد و من از جیب پرداخت می کردم. پاسخ سوال رفتنم را از مدیران سایپا جویا شوید که چرا مرا کنار گذاشتند؟ دیگر از یک مربی چه می خواستند. قراردادم شرم آور بود. با عشق و علاقه کار کردم و بهترین نتایج را گرفتم. چه توجیهی برای برکناری ام داشتند؟ از پشت پرده خبر ندارم. تصور کنید کارخانه امسال تیم را قهرمان کند و سال بعد او را برکنار کنند خنده دار است. بجای پرداخت پاداش قهرمانی برکنار می کنند.

سلطانی درباره مبلغ قرارداد های برخی از بازیکنان که غیر معقول بسته شده است گفت: منظور من اصلا رضا صفایی نبود. قرار داد صفایی خیلی معقول افزایش پیدا کرد اما برخی خیر. بازیکنان بزرگی مانند محمد موسوی نیز هرچه بسته حقش است. در واقع هدف صحبت های من مدیریت است. رسایی قائم مقام باشگاه فردی که بازنشسته است، ماهی ۱۸ میلیون دریافتی دارد اما پول بچه مردم را نمی دهند! اگر دو ماه حقوق رسایی را می دادند کل قرارداد بازیکنان نوجوان و جوانان پرداخت می شد.

تگ ها


والیبال تیم والیبال سایپا لیگ برتر والیبال