سلطانی فر: اگر شرایط فراهم شود دربی آلمان برگزار می شود

وزیر ورزش و جوانان درباره دربی آلمان گفت: اگر شرایط و زمینه اش فراهم شود برگزار می شود ......

وزیر ورزش و جوانان درباره دربی آلمان گفت: اگر شرایط و زمینه اش فراهم شود برگزار می شود.

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا،  دکتر سلطانی فر در حاشیه بازدید استادیوم فوتبال 15 هزار نفری امام خمینی (ره) اراک در پاسخ به سوالی در خصوص دیدار شهراورد پایتخت در آلمان گفت: اگر شرایط و زمینه اش فراهم شود برگزار می شود البته منوط به این است که هماهنگی با مسئولان ورزش آلمان انجام و مقدمات فراهم شود.

وی در مورد حضورش در کابینه دوازدهم گفت: این مسأله را از آقای دکتر روحانی سوال کنید

سلطانی فر  درباره بازدید استادیوم فوتبال 15 هزار نفری امام خمینی (ره) گفت: استان مرکزی استان خود بنده است چراکه بنده سال ها در اینجا استاندار بودم و خاطرات خوب زیادی از این استان دارم. ‏

وزیر ورزش و جوانان در مورد هدف از سفر به استان مرکزی اظهار داشت: امروز به این استان آمدیم  تا چند پروژه را از نزدیک ببینیم و با بررسی وضعیت پروژه ها به کمک استاندار و نمایندگان بتو انیم برنامه ریزی کنیم تا از منابع و ردیف های مختلف هرچه سریع تر پروژه های نیمه تمام همچون سالن ورزشی 3500 نفری که فونداسیون آن اجرا شده و اسکلت آن درحال حمل و نصب است، انجام پذیرد.

سلطانی فر ادامه داد: این سالن ورزشی پروژه بزرگی است که دوستان قول دادند این پروژه را تا یکسال آینده تکمیل کنند که امکان خوبی برای ورزش های سالنی استان مرکزی باشد. ‏وزیر ورزش و جوانان پتانسیل ورزش در استان مرکزی را بالا دانست و توضیح داد:این استان در خیلی از رشته های ورزشی میدانی و سالنی دارای استعدادهای مختلفی است که اگر زیرساخت ها و امکانات سخت افزاری را بتوانیم تامین کنیم حتما خبرهای خوشی در آینده از ورزش استان خواهیم داشت.

سلطانی فر درباره برنامه های این سفر یک روزه گفت: بعد از این، جلسه ای با هیئت های ورزشی و سمن های جوانان خواهیم داشت و مشکلات و مسائل آنها را بررسی خواهیم کرد و در ادامه هم جلسه ای با مدیران ارشد استان خواهیم داشت. ‏ وزیر ورزش و جوانان همچنین یکی دیگر از برنامه های سفر استانی را حضور در مجموعه دهکده المپیک عنوان کرد و اظهار داشت :با هماهنگی استاندار پیگیری خواهیم کرد البته فعلا  تکمیل این پروژه های نیمه کاره در یکسال آینده مورد توجه ماست. ‏

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال