سلطانی‌فر: برای خصوصی‌سازی پرسپولیس و استقلال بسیار جدی هستیم

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در نشست دویست و شانزدهم شورای معاونین وزارت ورزش در مورد خصوصی سازی دو تیم پرسپولیس و استقلال صحبت کرد...

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در نشست دویست و شانزدهم شورای معاونین وزارت ورزش در مورد خصوصی سازی دو تیم پرسپولیس و استقلال صحبت کرد

به گزارش مدال و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، نشست دویست‌وشانزدهم شورای معاونین وزارت ورزش و جوانان با حضور مسعود سلطانی‌فر برگزار شد.
در ابتدای این نشست گزارشی از روند واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس ارائه شد. مسعود سلطانی‌فر با تأکید بر ادامه تسریع در روند واگذاری دو تیم گفت: همان‌طور که قبلاً هم تأکید کردم، برای خصوصی‌سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بسیار جدی هستیم و به زودی با حضور مسئولان بورس و فرابورس برای عملیاتی شدن این موضوع پیگیری‌های لازم را خواهیم کرد.
محمدرضا داورزنی، معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش نیز در ادامه این نشست گزارشی از روند تعداد سفرها و اعزام‌های سال‌های 96 و 97 و کاهش چشمگیر اعزام‌های غیرضروری ارائه کرد.
سلطانی‌فر با تقدیر از دقت‌نظر شورای برون مرزی در موضوع اعزام‌های برون مرزی گفت: آمارهای ارائه شده حاکی از کاهش 30 درصدی اعزام‌هاست که بیشتر آنها غیرضروری بوده است و باز هم تأکید می‌کنم سفرهای غیرضروری و افراد غیرمرتبط تحت هر عنوان و بهانه پذیرفته نیست و اجازه نمی‌دهیم منابع کشور و ورزش به این شکل هزینه شود.
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به شرایط خاص اقتصادی کشور و مسئله تحریم‌های ظالمانه و ناجوانمردانه آمریکا علیه مردم ایران گفت: جامعه ورزشی همیشه همراه مردم و مسئولان کشور بوده‌اند و در تمام بزنگاه‌های تاریخی نقش خود را به خوبی در حمایت از انقلاب نشان داده‌اند و ان‌شاءالله با حمایت‌های مشترک و همدل کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش بتوانیم موجب شادی دل مردم در مسابقات آینده و المپیک شویم.

بیشتر بخوانید:

رایزنی پرسپولیسی‌ها برای تعویق بازی جام حذفی

تگ ها


پرسپولیس استقلال مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان لیگ برتر فوتبال ایران خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال فوتبال