سلطانی‌فر: تمام تلاش فدراسیون باید حفظ سهمیه‌ها در لیگ قهرمانان باشد

-وزیر ورزش و جوانان گفت: تمام تلاش فدراسیون باید حفظ سهمیه ها در لیگ قهرمانان باشد ......

- وزیر ورزش و جوانان گفت: تمام تلاش فدراسیون باید حفظ سهمیه ها در لیگ قهرمانان باشد.

و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مدیران عامل باشگاههای استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی و رئیس فدراسیون فوتبال امروز به دعوت سلطانی فر در وزارت ورزش و جوانان حضور یافتند.

در این جلسه که در آن محمدرضا داورزنی معاون قهرمانی هم حضور داشت، رئیس فدراسیون و مدیران عامل باشگاهها گزارشی از مشکلات و بدهی ها به همراه راهکارهای قانونی آن به وزیر ارائه کردند.

سلطانی فر در این نشست با تاکید بر حفظ سهمیه باشگاههای ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: تمام تلاش و برنامه ریزی فدراسیون، هر سه باشگاه و حامی مالی بایستی حفظ سهمیه این باشگاهها به عنوان سرمایه های ملی فوتبال و مردم باشد و وزارت ورزش و جوانان تمام اقدامات لازم را در حمایت از آنها بعمل می آورد.

وزیر ورزش و جوانان افزود: از تلاشهای فدراسیون فوتبال تشکر می کنم و حل و فصل قانونی مشکلات و پرداخت مطالبات افراد حقیقی و حقوقی در کوتاهترین زمان ممکن باید در دستور کار باشد.

تاج رئیس فدراسیون در این نشست با تقدیر از حمایت های وزیر ورزش و جوانان گفت: مذاکرات با طلبکاران هر سه باشگاه برای تسویه حساب با اتخاذ شیوه های قانونی مد نظر سلطانی فر صورت گرفته است و بخشی از بحث های مالی امروز با کمک حامیان مالی حل خواهد شد.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: خوشبختانه تعامل بسیار خوبی بین وزارت ورزش و جوانان، باشگاه های استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی و فدراسیون وجود دارد و نگرانی بابت سهمیه لیگ قهرمانان آسیا با تصمیمات امروز و اعلام آن به کنفدراسیون فوتبال آسیا نخواهد بود.

 

 

تگ ها


اخبار روز AFC Champions League فوتبال