سلطانی‌فر: تیم‌ ملی فوتبال ایران توان شکست سامورایی های ژاپن را دارد

وزیر ورزش و جوانان گفت: تیم ملی فوتبال ایران به راحتی تیم چین را در مسابقات جام ملت های آسیا شکست داد و شیرمردان ایرانی توان شکست تیم ژاپن را هم دارند....

وزیر ورزش و جوانان گفت: تیم ملی فوتبال ایران به راحتی تیم چین را در مسابقات جام ملت های آسیا شکست داد و شیرمردان ایرانی توان شکست تیم ژاپن را هم دارند.

به گزارش مدال، وزیر ورزش و جوانان گفت: تیم ملی فوتبال ایران به راحتی تیم چین را در مسابقات جام ملت های آسیا شکست داد و شیرمردان ایرانی توان شکست تیم ژاپن را هم دارند.


 مسعود سلطانی فر عصر شنبه در آیین افتتاح زمین های چمن مصنوعی فوتبال شهر آرادان افزود: یقین دارم که شیر مردان تیم‌ ملی فوتبال ایران همانطور که به راحتی دیوار چین فرو ریختند اینبار هم سامورایی های ژاپن را هم شکست خواهند داد.

 وی خاطرنشان کرد: تیم ملی فوتبال ایران می تواند بعد از 42 سال به فینال فوتبال جام ملت های آسیا راه یابد و در آستانه چهلمین سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی عیدی خوبی به مردم دهند.

 سلطانی‌فر اضافه کرد: تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در سال گذشته در هشت تیم برتر آسیا در مسابقات باشگاه های آسیا قرار گرفتند و در بازی های آسیایی جاکارتار هم ورزشکاران مدال های رنگارنگی کسب کردند.

 وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: همچنین در مسابقات المپیک جوانان ایران امسال رتبه هفتم را کسب کرد که این عنوان افتخار بزرگ برای ورزش کشور محسوب می شود.

 وی ادامه داد: با‌گسترش زیرساخت های ورزشی مسابقات ملی و بین المللی را می توان در نقاط مختلف کشور برگزار کرد و منافع این اقدام برای تمامی مردم ایران خواهد بود.

 وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: هر روزی که زمینه شور و شادی مردم را فراهم کنیم آن روز برای ما مبارک و فجر است.

سلطانی فر افزود: به برکت نظام جمهوری اسلامی هر روز یک طرح ورزشی در نقاط مختلف کشور به بهره برداری می رسد و هفته گذشته به 6 استان کشور سفر کردم که در تمامی این استانها طرح های ورزشی خوبی به بهره برداری رسید.