سلطانی‌فر: حکم فیفا علیه ایران درباره ویلموتس ناعادلانه بود

مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان به توضیح درباره پرونده مارک ویلموتس پرداخت و مدعی شد از تمام توان برای عبور از این رای ناعادلانه سود خواهند برد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وزیر ورزش و جوانان که طی روزهای اخیر بعد از اعلام رای فیفا درباره پرداخت مطالبات مارک ویلموتس با هجمه‌هایی نیز مواجه شده است، در حاشیه جلسه هیات دولت به موضوع سرمربی بلژیکی سابق تیم ملی واکنش نشان داد.


سلطانی‌فر در اینباره گفته: این قضیه به نظرم چند وجه دارد. اگر در عقد قرارداد قصور و سهل انگاری مشکلی وجود داشته قطعا دستگاه های نظارتی و بازرسی کل کشور و نهادهای امنیتی  بررسی کردند و به محاکم قضایی خواهند داد. مردم مطمئن باشند که این حرکت مبارزه با فساد با ورزش که با همکاری وزارت ورزش و وزارت اطلاعات و دستگاه قضایی آغاز شده، حتما با خاطیان و مقصران برخورد لازم انجام خواهد شد.

وزیر ورزش و جوانان در بخش بعدی صحبت‌هایش مدعی شد در راستای مبارزه با فساد از تمام توان برای به سرانجام رسیدن پرونده ویلموتس در دادگاه عالی ورزش سود خواهند برد: مطلب دوم این است که حکم ناعادلانه توسط فیفا بر علیه فوتبال و ورزش ایران صادر شده و ما فکر می کنیم برای دفاع از منافع ملی و جلوگیری از اتلاف ملی و دفاع از فوتبال ملی مان کاری که باید به فوریت انجام بدهیم این است که از تمام ظرفیت های حقوقی و اداری و اجرایی کشور استفاده کنیم و بتوانیم به گونه ای تدبیر شود که حکم فیفا در CAS شکسته شود.

بیشتر بخوانید:

رسیدگی به تخلف پرونده ویلموتس خارج از نوبت/ وزیر هم احضار می‌شود

انتخاب مارک ویلموتس و زخم‌های جدیدیش

 

 

تگ ها


مسعود سلطانی‌فر وزارت ورزش و جوانان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال