سلطانی‌فر: سرخابی‌ها آماده ورود به بازار سرمایه می‌شوند

وزیر ورزش و جوانان می گوید دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای ورود به بازار سرمایه مراحل پایانی کار را پشت سر می&#۱۷۲; گذارند....

به گزارش "ورزش سه"، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در مجمع عمومی عادی باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه سرخابی¬ های پایتخت در چهار سال اخیر، از جهت ساماندهی، شفاف¬ سازی و مستندسازی اموال و دارایی¬ ها، بهترین دوران خود را پشت سرگذاشته -اند، اظهار داشت: با وجود این شرایط پرسپولیس توانست بدهی یک و نیم میلیون یورویی برانکو و دستیارانش و استقلال هم بخش قابل توجهی از بدهی¬ های خارجی و داخلی را پرداخت کنند و منابع اداره خود را نیز تامین نمودند.


وی با بیان اینکه در حال حاضر استقلال و پرسپولیس بیش از ۲ برابر بدهی¬ هایشان صاحب سرمایه هستند، شرایط دو باشگاه را مطلوب توصیف کرد و افزود: خوشبختانه عمده مسائل سرخابی¬ های پایتخت بخصوص برای ورود به بازار سرمایه شفاف ¬سازی شده است. اسناد مالکیت دو مجموعه شهید مرغوبکار و کمپ حجازی اخذ و به نام استقلال ثبت و اسناد مالکیت دو مجموعه درفشی¬ فر و شهدای گمنام صادر و به نام پرسپولیس شده است.


وزیر ورزش و جوانان در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اهمیت ورود باشگاه¬ های پرسپولیس و استقلال به بازار سرمایه گفت: هر دو باشگاه دارای اسپانسرهای توانمند و معتبر بوده که منابع مالی مورد نیاز را تامین می¬ نمایند. مراحل تهیه گزارش¬ ها و اسناد مختلف برای ورود این دو باشگاه به بازار سرمایه در مراحل پایانی است.


سلطانی¬ فر با اثر بخش خواندن برگزاری مجامع عمومی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: در این مجامع، مدارک و گزارش¬ های مالی مورد بررسی قرار گرفته و در اولین فرصت در شورای پذیرش بررسی و مجوزهای لازم اخذ خواهد شد. از همراهی همکارانم در مجموعه وزارت ورزش و جوانان، مسوولان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، سازمان حسابرسی و سازمان خصوصی سازی و سازمان بورس و اوراق بهادار برای ورود به بازار سرمایه تشکر می¬ کنم و امیدوارم این همگرایی منجر به نتیجه مطلوب شود.

تگ ها


استقلال تهران مسعود سلطانی‌فر وزارت ورزش و جوانان پرسپولیس تهران