سلطانی‌فر: صدا و سیما تمایلی برای حل مشکل حق پخش ندارد

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در مورد حق پخش تلویزیونی برای فوتبال و ورزش کشور و اقدامات انجام شده در راستای واگذاری استقلال و پرسپولیس صحبت کرد...

به گزارش مدال و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر درباره حق پخش تلویزیونی برای فوتبال و ورزش کشور گفت: از ابتدای حضورم در وزارت ورزش با نگاه برد - برد به دنبال حل این موضوع با صدا وسیما بودم.

وی ادامه داد: بعد از چندین جلسه کارشناسی و نشست در سطح وزارتخانه و حتی مجلس و فدراسیون فوتبال نتیجه ای حاصل نشد و ظاهرا تمایل و اراده ای در صدا وسیما برای حل و فصل این موضوع مهم ورزش کشور وجود ندارد. حق پخش موضوع مهم دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در موضوع واگذاری است و تاکید مدیران و کارشناسان سازمان های بورس و خصوصی سازی بر روشن شدن وضع آن است.
وزیر ورزش به ارزش بالای برند دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اشاره کرد و اظهار داشت: در کنار برند، حق پخش تلویزیونی بخش مهمی از دارایی های استقلال و پرسپولیس برای ورود به بازار بورس است.
سلطانی فر خاطرنشان کرد:با مسئولیت مستقیم مدیران عامل و هیات مدیره استقلال و پرسپولیس واگذاری دو باشگاه با جدیت و سرعت بیشتری دنبال می شود و هر روز از طریق معاون خود و مدیران عامل دو باشگاه پیگیر روند پیشرفت آن هستم.

بیشتر بخوانید:

تاج: سرعت عمل مدیران باید متناسب با سرعت فضای مجازی باشد

تگ ها


پرسپولیس استقلال حق پخش تلویزیونی مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان استقلال پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال