سلطانی فر: قرارداد کی روش با تیم ملی به زودی نهایی و امضا می شود؛ بیش از 80 درصد بدهی سرخابی ها پرداخت شده است

مسعود سلطانی فر در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) هیات دولت در جمع خبرنگاران، در خصوص آخرین وضعیت قرارداد فدراسیون فوتبال با کی روش، گفت: طبق آخرین اخباری که من در اختیار دارم، مشکلات او با فدراسیون فوتبال در حال برطرف شدن است و مراحل نهایی ......

 مسعود سلطانی فر در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) هیات دولت در جمع خبرنگاران، در خصوص آخرین وضعیت قرارداد فدراسیون فوتبال با کی روش، گفت:

طبق آخرین اخباری که من در اختیار دارم، مشکلات او با فدراسیون فوتبال در حال برطرف شدن است و مراحل نهایی تنظیم قرارداد او دنبال می شود.

به گزارش مدال به نقل از ایرنا، وی در رابطه با بدهی های پرسپولیس و استقلال اظهار داشت:

از سال گذشته با سامان دهی که به صورت دقیق برای این دو باشگاه انجام دادیم، بیش از 80 درصد بدهی های قطعی پرداخت شده است. برخی بدهی هایی که این روزها مطرح می شود بیشتر ادعاهایی است که باید به تایید کنفدراسیون فوتبال آسیا یا کمیته تعیین وضعیت فدراسیون ایران برسد.

وزیر ورزش و جوانان گفت:

هر کدام از این ادعاها که به تصویب کمیته تعیین وضعیت یا کنفدراسیون فوتبال آسیا برسد خیلی سریع از سوی باشگاه پرداخت خواهد شد و جای نگرانی وجود ندارد.

وی تصریح کرد:

امروز دو خبر خوش برای اهالی ورزش داشتیم. در ابتدا بحث تصویب اساسنامه کمیته پاراالمپیک بعد از جلسات مختلف بود که از امروز به بعد این کمیته با اساسنامه خود کارش را دنبال خواهد کرد.

سلطانی فر اظهار داشت:

بحث دوم تفاهم نامه وزارت ورزش و وزارت کشور است که به امضا رسید و طبق آن روند توانمندسازی و مشارکت نهادمند اجتماعی جوانان تسهیل خواهد شد.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر سرانه ورزشی کشور گفت:

سرانه ورزشی کل کشور تنها مربوط به فضاهای متعلق به وزارت ورزش نیست و در کنار ما خیلی از دستگاه های دیگر دارای فضای ورزشی هستند.

وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت:

از مدت ها قبل با کمک سازمان برنامه و بودجه در حال تهیه آمار دقیق از کل فضاهای ورزشی کشور هستیم. تمامی فضاهای ورزشی موجود مورد استفاده مردم قرار می گیرند و نمی توان فضاهای ارگان های مختلف را جداگانه محاسبه کرد.

وی تاکید کرد:

اگر آمار دقیق پیدا شود، سرانه ورزشی ما به بالای 5/1 تا 2 متر خواهد رفت. اگر بتوانیم این آمار را تهیه کنیم امکان استفاده از فضای خالی ورزشگاه ها را برای مردم مهیا خواهیم کرد

تگ ها


اخبار روز فوتبال