سلطانی‌فر: کار پرسپولیس در آسیا هنوز تمام نشده

وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدوارم با آمادگی بیشتر بتوانیم بعد از سالها جام قهرمانی آسیا را به &#۱۶۰;ایران بیاوریم....

به گزارش "ورزش‌سه" و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، مسعود سلطانی‌فر درباره صعود تیم پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: شاهد یک اتفاق بزرگ و خجسته ملی برای ورزش و فوتبال ایران بودیم ولی هنوز کار تمام نشده است و امیدواریم این بار پرسپولیس در فینال نتیجه بگیرد.


وزیر ورزش و جوانان افزود: از توجه ریاست محترم جمهور به ورزش و تلاش‌های مدیران این حوزه تشکر می‌کنم و وظیفه ما خدمت به انقلاب و مردم است و برای شادی دل آنها از هیچی کوششی فروگذار نیستیم.  پرسپولیس و همه نمایندگان حاضر ایران در مسابقات لیگ قهرمانان در منطقه غرب آسیا از جان مایه گذاشتند و از تمام جوانان کشور صمیمانه تشکر می‌کنم چرا که در شرایطی نابرابر و در اوج تحریم‌های ظالمانه و ناعادلانه، مردانه پای مردم و کشور و نظام ایستادند و کام مردم شیرین شد.


مسعود سلطانی فر گفت: همگان شاهد بودند که شیطنت‌ها تا آخرین ساعت‌ها علیه نمایندگان ایران ادامه داشت ولی همت بلند جوانان فداکار و ارزشمند ایران ، موجب شد طرف سه سال گذشته شاهد دومین حضور یک نماینده فوتبال باشگاهی ایران در فینال لیگ قهرمانان باشیم. مردم و علاقه مندان پر شمار فوتبال ایران ، حافظ و حامی فوتبال ملی و باشگاهی هستند و هیچ دسیسه خارجی نمی‌تواند مقابل حمایت میلیونها هوادار و عاشق فوتبال نتیجه بگیرد.


وزیر ورزش در پایان عنوان کرد: پرسپولیس، نماینده ملی فوتبال ایران است و برای موفقیت آن به همراه فدراسیون فوتبال در کنار این باشگاه هستیم و امیدوارم با آمادگی بیشتر بتوانیم بعد از سالها جام قهرمانی آسیا را به  ایران بیاوریم.

تگ ها


مسعود سلطانی‌فر وزارت ورزش و جوانان لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس تهران