سلطانی‌مهر: از لحاظ فنی چیزی از الریان کم نداشتیم

هافبک تیم فوتبال سایپا گفت: شرایط ما در بازی با الریان خیلی خوب بود و از لحاظ فنی چیزی از این حریف کم نداشتیم....

محمد سلطانی‌مهر در مورد شکست سایپا مقابل الریان، گفت: بازی را بسیار خوب شروع کردیم و خیلی زود گل زدیم. بازی خوب پیش می‌رفت که در دقیقه 28 گل تساوی را دریافت کردیم. شرایط گلزنی در بازی داشتیم اما شانس یارمان نبود تا در نیمه اول برنده شویم.

به گزارش مدال، سلطانی‌مهر گفت: تیم قطری را به خوبی آنالیز کردیم و می‌توانستیم برنده شویم. بازی تا دقایق پایانی با تساوی در جریان بود اما دو گل بد خوردیم و دیگر فرصت جبران نداشتیم. ما تیم جوانی هستیم. قطعا اگر از این تیم بیشتر حمایت شود می‌تواند در آینده به موفقیت بیشتری برسد.

هافبک سایپا در مورد اینکه برخی معتقدند از تیم‌های ایرانی نباید توقع زیادی داشت چرا که حریفان قطری امکانات بسیار بیشتری نسبت به نماینده‌های کشورمان دارند، اظهار داشت:‌  از لحاظ فنی چیزی کم نداشتیم. اگر بازی را دیده باشید دیدید که شرایط ما بسیار خوب بود. تجربه حریف با حضور بازیکنانی مثل تاباتا، سوریا و ریواس به کمکشان آمد. امکانات خوب آنها در راستای کسب آمادگی هم بسیار موثر بود. تیم ما از امکانات اولیه محروم است. زمین تمرین مناسب نداریم. الان هفته نوزدهم لیگ است و فقط حدود 40 درصد دریافت کردیم. قول و وعده به ما دادند اما خبری نیست. امیدوارم مسئولان توجه بیشتری داشته باشند تا حداقل بتوانیم جزو 5-6 تیم بالای جدول قرار بگیریم.

وی در مورد اینکه آیا فکر می‌کند به دلیل مشکلات سایپا جایگاه خود را از دست بدهد، عنوان کرد:‌ مشکلات زیادی داریم. برخی مسائل پیش پا افتاده است که امیدواریم این وضعیت بهبود پیدا کند و سایپا بتواند به جایگاهی که استحقاقش را دارد دست یابد.

سلطانی‌مهر در مورد رویارویی با تراکتورسازی، گفت:  بازی سختی است. باید تمرکزمان را روی لیگ بگذاریم. تراکتورسازی در این هفته‌ها نتایج خوبی کسب کرده است. وقت زیادی تا آن بازی باقی نمانده است. الان هر 3-4 روز یکبار بازی هست و باید خودمان را آماده کنیم تا بتوانیم در دیدار تراکتورسازی نتیجه بگیریم تا فاصله‌مان با بالای جدول زیاد نشود.

وی در مورد اینکه قرار است تیم امید از 11 اسفند اردو بگذارد، خاطرنشان کرد: در دو اردوی گذشته تیم امید حضور نداشتیم. صحبت‌هایی شده که شاید باشگاه‌ها به تیم امید بازیکن ندهند. امیدوارم بین فدراسیون فوتبال و باشگاه‌ها توافق کنند تا اردو با حضور همه بازیکنان انجام شود و تیم امید به خوبی خودش را آماده حضور در مرحله اول مقدماتی المپیک کند تا با کسب 9 امتیاز راهی مرحله دوم شود و زمینه شکستن طلسم 44 ساله عدم راهیابی به المپیک را فراهم کند. این دوره تیم امید به ما رسیده و باید همه تلاش کنیم تا برای مردم ایران افتخار آفرینی کنیم.

هافبک سایپا در پایان، گفت: خیلی خوشحالم که توانستم اعتماد دایی را جلب کنم. همه تلاشم را می‌کنم تا برای سایپا مثمر ثمر باشم و جواب اعتماد دایی را بدهم.

تگ ها


سایپا الريان AFC Champions League فوتبال