سلطانی مهر : باید سه امتیاز را از فینالیست آسیا بگیریم

محمد سلطانی مهر برای ذوب آهن در دیدار با گل‌گهر سیرجان هم پنالتی گرفت و هم پاس گل داد....

به گزارش ورزش سه؛ ذوب آهن در بازی ای که واقعاً می توانست ببرد بدشانسی آورد و در نهایت به کسب یک امتیاز مقابل گل گهر رضایت داد محمد سلطانی مهر در این خصوص به خبرنگار ما گفت: ما خیلی زود در دقایق ابتدایی بازی سر آن پنالتی که من توانستم بگیرم   در ریباند به گل رسیدیم ولی یک پنالتی از دست رفته داشتیم که می توانست آن توپ گل شود و روند بازی عوض شود و ما می‌توانستیم به  گل‌های بیشتری برسیم چون تیم ما سرتر بود و می‌توانستیم به هدف اصلی ما که کسب سه امتیاز بود برسیم. تیم ما خیلی خوب شروع کرد و در ادامه هم چند موقعیت مسلم گلزنی داشتیم ولی ما توانستیم سه امتیاز را بگیریم و به بازی های بعد امیدوار هستیم.


این بازیکن که در این دیدار هم پنالتی گرفت هم پاس گل داد در این خصوص ادامه داد:  خدا را شکر می کنم توانستم در این هفته برای تیمم مثمرثمر باشم و اینکه هیچ چیزی ما را جز خوب بازی کردن و امتیاز گرفتن قانع  نمی کند. تیم ذوب آهن در چند هفته ابتدایی لیگ سر مسائل داوری و بعد هم کرونا بسیار بدشانسی آورد، فکر می‌کنم اولین دیداری بود  که ۹۵ درصد بازیکنان در اختیار کادر فنی بودند و خود مردم هم دیدند که ذوب آهن واقعی تیمی بود که دیروز دیدند و مسلما  حرف های زیادی برای گفتن در آینده دارد.


وی در خصوص اینکه چه زمانی طلسم نبردن ذوب‌آهن شکسته می‌شود گفت: تیم ما خیلی خوب فوتبال بازی می‌کند و هدف ما خیلی بزرگتر از این حرف‌ها است ، کادر فنی و بازیکنان ما  مسمم شده اند که از بازی بعدی ۳ امتیاز را بگیریم تا هواداران مان را خوشحال کنیم و همه مردم می دانند تیم دارد خوب بازی می‌کند ولی متاسفانه توپ‌های ما داخل گل نمی رود ولی انشاالله در بازی های بعدی جبران میکنیم.


بازیکن سبزپوشان  اصفهان در خصوص درخشش علیرضا حقیقی و گرفتن دو پنالتی آنها اضافه کرد : ستاره گل گهر واقعا حقیقی بود، موقعیت مسلم گلزنی محمدی مهر را علیرضا حقیقی از درون دروازه در آورد و یک توپ هم نیمه دوم به تیرک دروازه خورد و در کل جلوی باخت گل گهر را گرفت. همه شاهد هستند که خیلی خوب کار کرد ‌. این بازی را به فال نیک می‌گیریم و از امروز  به فکر بازی آینده هستیم.


وی در خصوص دیدار با پرسپولیس  گفت : ما چهارشنبه با تیم پرسپولیس بازی داریم که همه می‌دانند چهار دوره پیاپی  قهرمان لیگ برتر شده و دو دوره فینالیست آسیا شده است اما تیم ما هم دست و پا بسته نیست و مسلما در آن دیدار برای امتیاز می جنگیم و امیدوارم به آن برسیم .


سلطانی مهر در پایان افزود : هواداران مطمئن باشند که این تیم تمام تلاشش را در تمام بازی ها می کند تا بتواند سه امتیاز را بگیرد همه بازیکنان با هم می جنگیم به جایگاه خوبی برسیم .

تگ ها


گل گهرسیرجان علیرضا حقیقی