سلفی دگرگون شده ها لیگ برتر

نساجی در مسجد سلیمان به سومین برد متوالی خود با سرمربی جدید دست یافت....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از یک شروع بسیار بد در لیگ بیستم، نساجی این روزها با ساکت الهامی روزهای بسیار خوبی را پشت سر می گذارد. این تیم بعد از به روی کار آمدن سرمربی جدیدش موفق شد سال ۱۳۹۹ را با دو پیروزی متوالی به پایان برساند.

نساجی که با کسب نتایج ضعیف با فاضلی و جلالی و قرار گرفتن در بین تیم های فانوس به دست قعر جدولی، هواداران متعصب خود را به شدت نگران کرده بود، این روزها با چهره ای دگرگون شده پای به بازی ها می گذارد. این تیم امروز در اولین بازی خود در سال ۱۴۰۰ مقابل نفت مسجد سلیمان قرار گرفت و موفق شد میزبان خود را شکست دهد.

نساجی برای کسب پیروزی در بازی امروز کاملا مصمم بود و از همان دقایق ابتدایی با ایجاد موقعیت های خطرناک روی دروازه میزبان، نشان داد که برای برد وارد زمین شده است. شاگردان الهامی در نیمه اول از رسیدن به گل بازماندند اما در نیمه دوم مزد تلاش خود را با دو گل گرفتند. آنها موفق شدند نفت را با نتیجه دو بر صفر شکست داده و سال جدید را با یک برد ارزشمند آغاز کنند.

حال و هوای رختکن تیم نساجی بعد از این پیروزی بسیار دیدنی بود. قائمشهری ها سرمست از این پیروزی یک سلفی دسته جمعی را هم گرفتند تا یادگاری باشد از روزهای تحول شان بعد از تحمل ماه ها سختی و مشقت.

تگ ها


نساجی مازندران