سلیمانی: بازیکن پرسپولیس به من فحاشی کرد

محمدرضا سلیمانی، در مورد تساوی یک بر یک پرسپولیس و سایپا گفت: بازی خوبی بود ......

محمدرضا سلیمانی، در مورد تساوی یک بر یک پرسپولیس و سایپا گفت: بازی خوبی بود. به هر حال پرسپولیس تیم بزرگی است که هواداران زیادی دارد. خوشحالم که توانستم به این تیم گل بزنم. این گل من حاصل زحمات تمام بازیکنان سایپا بود. 
وی افزود: بعد از گل طبیعی بود که خوشحالی کنم جو بازی به گونه‌ای شد که بعد از صحنه گل یک برخورد پیش آمد و شجاع خلیل‌زاده به سمت من آمد و به من فحش ناموسی داد. پس از پایان مسابقه نیز رادو شوویچ دروازه‌بان ذخیره پرسپولیس به سمت من آمد و گارد بوکس گرفت. جای پنجه‌های شجاع خلیل‌زاده روی گردن من هنوز باقی است. 
مهاجم سایپا ادامه داد: این اتفاقات در زمین افتاد و هنگامی که به راهرو ورزشگاه رفتیم هم خلیل‌زاده با من درگیر شد و دروازه‌بان خارجی پرسپولیس به من مشت زد. در فیلم‌ها این اتفاقات کاملاً وجود دارد این بازیکنان پرسپولیس بودند که به سمت من حمله‌ور شدند. علی دایی هم آمد که ما را جدا کند.
سلیمانی در مورد سوابق فوتبالیش گفت: این اولین گل من به پرسپولیس بود. پرسپولیس تیم قدرتمند و بزرگی است من در گذشته در تیم‌های پاس همدان، راه آهن تهران حضور داشتم. در استقلال تهران هم شاگرد امیر قلعه‌نویی بودم و در همان دربی که ۲ بر یک باختیم من روی نیمکت استقلال بودم در آن دربی عالیشاه و محمد نوری گلزنی کردند.
وی در مورد حضورش در سایپا گفت:‌حسین فرکی من را به سایپا آورد و با حضور علی دایی ایشان من را تأیید کرد و من در سایپا ماندم.

تگ ها


پرسپولیس فوتبال