سلیمانی: تکرار پنالتی، شجاعت کمک داور را نشان داد

حیدر سلیمانی، کارشناس داوری فوتبال کشورمان در خصوص قضاوت داور ژاپنی دیدار دو تیم الجزیره امارات و پرسپولیس اظهار داشت: در دقایق ابتدایی نیمه اول، دو تیم سعی کردند که با انجام خطاهای خشن برتری خودشان را به حریف دیکته کنند ......

حیدر سلیمانی، کارشناس داوری فوتبال کشورمان در خصوص قضاوت داور ژاپنی دیدار دو تیم الجزیره امارات و پرسپولیس اظهار داشت: در دقایق ابتدایی نیمه اول، دو تیم سعی کردند که با انجام خطاهای خشن برتری خودشان را به حریف دیکته کنند. داور ژاپنی نیز با اخطارهای به موقع به بازیکنان دو تیم کنترل بازی را به دست گرفت و در ادامه مدیریت خوبی روی جریان بازی داشت.

وی افزود: صحنه شاخص بازی دقیقه 80 بود که مدافع الجزیره توپ دفع شده را روی خط محوطه جریمه با دست لمس کرد و چون خطوط محوطه جریمه هم بخشی از آن است، خطای پنالتی هم به درستی از سوی داور اعلام شد. البته دروازه‌بان الجزیره هنگام زدن ضربه پنالتی توسط منشا یک متری به جلو آمد و کمک داور دوم با شجاعت خطای دروازه‌بان را اعلام کرد و پنالتی هم تجدید شد.

این کارشناس داوری در ادامه توضیحات خود گفت: گل سوم الجزیره هم در وضعیت سالم زده شد و هیچ‌کدام از بازیکنان این تیم در آفساید نبودند. در کل داور ژاپنی با خونسردی کامل بازی را مدیریت کرد و اخطارهایی هم که در طول بازی داده شد، صحیح بودند.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس AFC Champions League فوتبال