سلیمان‌زاده: تلاش می‌کنیم آلومینیوم بالای جدول بماند

رامتین سلیمان زاده، مدافع آلومینیوم اراک می‌گوید نباید از بیرون فشار زیادی به این تیم آورده شود....

به گزارش "ورزش سه"، رامتین سلیمان زاده، که یکی از قدیمی‌های آلومینیوم به حساب می‌آید فصل خوبی داشته و به مدافع قابل اطمینان خطیبی تبدیل شده است. او در خصوص تجربه چهارمین سال حضور در اراک گفت: من چهارمین فصل حضورم در تیم آلومینیوم اراک را تجربه می‌کنم و خداراشکر همه فصل‌ها خوب بوده؛ در سال اول رتبه چهارم در لیگ یک کسب کردیم، در سال دوم به لیگ برتر صعود کردیم و سال گذشته هم یک شرایط خوبی در لیگ داشتیم ولی امسال با سه سال قبل متفاوت است. فصلی که شروع کردیم، از ابتدای فصل در کورس بالای جدول بودیم و این باعث خرسندی خودمان، مجموعه و مردم اراک بوده و انشاالله این روند ادامه دار باشد.

سلیمان زاده ادامه داد: ما قطعا به این نتیجه رسیده‌ایم که تیم خوب و همدلی داریم و از بازیکنان و کادرفنی خوبی بهره‌مند هستیم. من فقط توقعم این است که فشار از بیرون روی تیم‌ ما نباشد. بازی به بازی جلو می‌رویم و سعی می‌کنیم اتفاقات خوبی رقم بزنیم. از الان نمی‌شود آخر فصل را پیش‌بینی کرد ولی روزهای خوبی در پیش داریم.

او در خصوص بازی مقابل صنعت نفت گفت: تمام بازی‌ها سخت است و نمی‌شود روی سه امتیاز هیچ بازی‌ای از قبل برنامه ریزی کرد. باید ببینیم روز بازی کدام تیم از تمرکز بالاتر و برنامه تاکتیکی بهتری برخوردار است. ما بازی به بازی جلو می‌رویم و قطعا تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که برنده شویم و دست پر از آبادان برگردیم.

مدافع آلومینیوم در پایان گفت: من قراردادم با آلومینیوم دوساله است و تمام تمرکز و فکرم این است که برای باشگاه آلومینیوم افتخار آفرینی بکنم.

تگ ها


رامتین سلیمان زاده آلومینیوم اراک