سلیمان‌زاده: حیف شد فولاد را شکست ندادیم

مدافع آلومینیوم می‌گوید شانس پیروزی مقابل فولاد را داشتند....

به گزارش "ورزش سه"، رامتین سلیمان‌زاده درباره تساوی آلومینیوم مقابل فولاد گفت: دو تیم و به ویژه آلومینیوم بازی خوبی انجام دادند. در اردوی اخیرمان آنالیز خوبی از تیم فولاد داشتیم و می‌دانستیم با چه سبک و روشی بازی می‌کنند.

او ادامه داد: شروع خوبی در این دیدار داشتیم و حتی می‌توانستیم برنده باشیم؛ حیف شد سه امتیاز را نگرفتیم ولی مساوی هم نتیجه بدی برای ما نیست.

مدافع آلومینیوم در خصوص تغییر پست او در این مسابقه گفت: در نیم‌فصل اول چهار، پنج بازی در دفاع وسط بازی کردم و پست اصلی من هم دفاع میانی است، اما نیاز مبرم تیم بود که یک خط جلو بروم و هافبک دفاعی باشم، اما الان در سال جدید به پست اصلی خودم برگشتم و امیدوارم در هر پستی که نیاز هست، به تیمم کمک کنم.

سلیمان‌زاده درباره جدایی خطیبی و حضور منصوریان عنوان کرد: از دست دادن سرمربی برای مجموعه آلومینیوم و بازیکنان سخت بود و حدود ۲۰ روز شرایط خوبی نداشتیم. نتیجه دیدار با سپاهان هم بخاطر عدم تمرکز کل مجموعه تیم بود، اما با انتخاب سرمربی جدید و حضور آقای منصوریان نظم تیمی شکل گرفت و روند خوبی داریم. امیدوارم تا پایان فصل هم این نتایج را ادامه دهیم و دل مردم اراک را شاد کنیم.

تگ ها


آلومینیوم اراک