سلیمی: از مسئولان تراکتور انتظار بیشتری داشتم

مدافع میانی تراکتور در لیگ های هجدهم و نوزدهم می گوید به زودی تیم خارجی خود را معرفی خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ایمان سلیمی مدافع تیم فوتبال تراکتور که روز گذشته قراردادش را با تراکتور به صورت یکطرفه فسخ کرد، در رابطه با این موضوع، عنوان کرد: خب شرایط طوری پیش رفت که الان اینجا حضور دارم. دوست نداشتم اینجا باشم و این نامه دستم باشد، چون خاطرات خوبی از دو سال گذشته در تراکتور دارم. دوست داشتم باشگاه تراکتور بیشتر با من همراهی کند ولی خب مجبور شدم از شرایطی که می‌توانم استفاده کنم و قراردادم را فسخ کنم.


او ادامه داد:این پروسه مربوط به الان نیست. یکسال است که پیگیر این موضوع هستم. سال گذشته هم یک پیشنهاد خیلی خوب داشتم. آن زمان مدیر تراکتور فوتبالی نبود و حتی یک ایمیل ساده را هم نتوانستند جواب بدهند و کارهای من را عقب انداختند. آن زمان با آقای دنیزلی صحبت کردم و تصمیم گرفتم بمانم. یکسال بازی کردم و خوب هم تمام شد ولی دوست داشتم بعد از قهرمانی و دو سالی که آنجا بودم، باشگاه بیشتر همکاری کند. 
سیلمی در مورد انگیزه های خود اضافه کرد: این پیشنهاد دو ماه پیش به من رسید. همه از مالک و مدیرعامل باشگاه در جریان بودند ولی انگیزه های من کم نشد. خیلی برای قهرمانی انگیزه داشتیم و اینکه سطح فنی خودم را بالا ببرم. از دیشب هم خیلی از هواداران پیام گرفتم و هیچ وقت فراموششان نمی کنم. امیدوارم دعای خیرشان همراهم باشد و به هدفی که می خواهم برسم. 


او در مورد تیم ملی و اینکه امیدوار است به لیست تیم ملی برسد، عنوان کرد: بله به این موضوع فکر می کنم و در میان هدف هایم قرار دارد. باید سطح خودم را بهتر کنم و مطمئنم این اتفاق برای من رخ خواهد داد. 
سلیمی در مورد پیشنهاداتی که دریافت کرده، اینطور توضیح داد: دو سه پیشنهاد رسمی دارم. خیلی به آنها نزدیک هستم. کارهای روادیدم مانده و بعد که تمام شد، در موردش حرف می زنم.


مدافع میانی تراکتور در واکنش به این سوال که آیا از تیمی در ایران پیشنهاد داشته یا خیر، گفت: من با تراکتور دلی قرارداد بستم و ننوشتم که اگر از تیم خاصی از ایران قرارداد داشتم، به آنجا بروم. من فقط به اروپا و پیشنهاد خارجی فکر می کردم و به همین خاطر بند پیشنهاد خارجی را در قرارداد گنجانده بودیم.


او سپس در واکنش به این سوال که آیا از باشگاه تراکتور با دلخوری جدا شده، افزود: من آدمی نیستم که به دل بگیرم ولی در ۲۰ روز گذشته سه چهار با شخصا به تبریز رفته ام و با مسئولان باشگاه صحبت کرده ام. الان هم بپرسید می گویند ایمان بازیکن خوب و بدون حاشیه است. ولی انتظار داشتم که کمک کنند. چون می دانستند شرایط مالی من را و خیلی به من فشار آمد. با این حال دوستان نزدیکی داشتم که کمک کردند این مبلغ را به باشگاه تراکتور بدهم.

بیشتر بخوانید:

مدافع تیم فوتبال تراکتور از این تیم جدا شد

وضعیت اضطراری تراکتور با غیبت کاپیتان‌ها/ منصوریان منتظر خرید

 

 

تگ ها


تراکتور فوتبال ایران ایمان سلیمی Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال