سلیمی: برای تنوع ظاهرم را تغییر دادم

فقط برای تنوع ظاهر خودم را تغییر دادم و شاید در آینده دوباره به وضعیت ظاهری قبلی خودم بازگردم ......

فقط برای تنوع ظاهر خودم را تغییر دادم و شاید در آینده دوباره به وضعیت ظاهری قبلی خودم بازگردم.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: بهداد سلیمی وزنه بردار دسته فوق سنگین کشورمان در خصوص وضعیت تمرینات، گفت: ما 4 هفته اردوی خیلی خوب را پشت سر گذاشتیم، تمرینات خیلی خوبی را در این مدت انجام دادیم و به نوعی آن عقب ماندگی که به خاطر تغییر در آغاز اردوها داشتیم، در اردوی ورزقان تا حدودی جبران کردیم و الان هم ادامه آن اردو در تهران تمرینات مان را پیگیری می کنیم. خدا را شکر تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و همه بچه ها با هدف و با انگیزه کار می کنند و امیدوارم مشکل خاصی و مصدومیتی برای بچه ها ایجاد نشود تا بتوانیم در مسابقات جهانی آمریکا با صد درصد آمادگی حضور پیدا کنیم. 


وی در خصوص حضورش در لیگ وزنه برداری، افزود: من فعلاً با هیچ تیمی قرارداد نبسته ام. تیم های ذوب آهن و ملی حفاری که جزو تیم های خیلی خوبی بودند و خوب هزینه می کردند امسال متأسفانه حاضر به تیم داری نشدند و اکثر بچه های تیم ملی به جز آنهایی که سرباز هستند مشکل دارند و قراردادی نمی توانند ببندند. 

سلیمی در خصوص وضعیت ظاهری خودش، گفت: چیز خاصی نیست و فقط به خاطر تنوع به این شکل در آمده ام و دوباره شاید مدتی بعد به ظاهر قبلی خودم بازگردم و این کار من دلیل خاصی نداشت. 

وی در خصوص کادر فنی جدید اظهار داشت: تغییرات در کادر فنی به صلاحدید فدراسیون و شورای فنی بوده است و به تبع آن ما هم به عنوان یک ورزشکار از این تصمیمات فدراسیون تبعیت می کنیم و کار خودمان را انجام می دهیم. راه و مسیری که باید طی شود همان راه و مسیر است ولی در این مسیر عده ای امروز به ما کمک می کنند و عده ای ممکن است فردا به ما کمک کنند و این تغییر و تحولات به نظر من نباید در کار یک ورزشکار حرفه ای خللی ایجاد کند و نباید برای او یک مشکل و حاشیه ای ایجاد کند و من هم به عنوان یک ورزشکار در کنار بقیه ورزشکاران از تصمیمات فدراسیون پیروی می کنم و هر کسی را که فدراسیون انتخاب کند من با او کار می کنم. 

سلیمی در خصوص سلامت جسمانی و مشکل زانوی خودش، گفت: خدا را شکر شرایط زانوی من خوب است. بعد از مدتی که استراحت کردم بعد از مسابقات المپیک و به خاطر شرایط مصدومیتم مجبور شدم یک استراحت 3 یا 4 ماهه ای را داشته باشم و وقتی تمرینات خودم را آغاز کردم به شدت زانویم اذیتم می کرد ولی رفته رفته زیرنظر دکتر نوروزی تمریناتی که ایشان دادند را انجام دادم و شرایطم بهتر شده و امروز مشکل خاصی ندارم و اگر به این منوال پیش برویم می توانم به مسابقات جهانی برسیم. 

وی در خصوص وزن خودش افزود: من خیلی وقت است وزن خودم را نکشیده ام و نمی دانم که وزنم کم شده است یا زیاد. 

سلیمی در خصوص کادر فنی و اینکه سرمربی بیشتر با او در ارتباط است تصریح کرد: کادر فنی برای همه ورزشکاران وقت می گذارد و با همه بچه ها کار می کند و هر کسی که وزنه های سنگین تری را می زند در آن لحظه سرمربی او را راهنمایی می کند و قطعاً ورزشکاران دیگر که وزنه های سنگین تری را می زنند آنها را هم راهنمایی می کند. من تلاشم را می کنم رشته ما یک رشته رکوردی است قول رکورد زدن و مدال گرفتن کمی سخت است ولی تمام تلاشم را می کنم که بهترین نتیجه را بگیرم و انشاءالله این تلاش ها نتیجه دهد. من به مسابقات داخل سالن اعزام نمی شوم.

وی در خصوص حضورش در مراسم تحلیف رئیس جمهور اذعان داشت: به هر حال مسئولان به ما لطف دارند و در نهاد ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی من را قابل دانستند و به عنوان نماینده خانواده ورزش کشور به همراه آقای دایی، آقای مرادی، باقری و پروین بنده را قابل دانستند و به این مراسم دعوت کردند و من هم با کمال افتخار در این مراسم شرکت کردم.

 

تگ ها


اخبار روز وزنه‌برداری