سماک: بازیکنان قدرتمندی مانند آزمون تیم را تقویت می‌کنند

سرمربی زنیت پترزبورگ از بازی دادن به سردار آزمون در بازی هفته یازدهم لیگ برتر روسیه پیش از بازی هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا دفاع کرد....

سرمربی زنیت پترزبورگ از بازی دادن به سردار آزمون در بازی هفته یازدهم لیگ برتر روسیه پیش از بازی هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا دفاع کرد.

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه زنیت روسیه، سرگئی سماک در نشست خبری پس از بازی با لوکوموتیو مسکو در واکنش به این پرسش که آیا این بازی به منزله آماده‌سازی بازی هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا بود و برخی از بازیکنان اصلی باید استراحت می‌‌کردند، اظهار داشت: نه، این‌طور نیست. ما مهیای بازی با لوکوموتیو مسکو شدیم و اکنون خودمان را برای بازی هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا برابر تیم بنفیکای پرتغال آماده می‌کنیم. ما به آزمون و دریوسی فرصت بازی دادیم. آنها باید با داشتن فرصت بازی به فرم اصلی خود بازگردند. در واقع این بازیکنان قدرتمند باید وارد میدان شوند و تیم را تقویت کنند.

سرمربی زنیت همچنین درباره از دست رفتن صدرنشینی لیگ برتر روسیه با شکست یک بر صفر برابر لوکوموتیو مسکو و تاثیر آن روی بازیکنانش گفت: فشاری روی ما ایجاد نخواهد کرد. فصل، طولانی و سخت است، البته که یک بازی نمی‌تواند تعیین‌کننده قهرمان باشد اما همیشه می‌خواهیم پیروز باشیم. تیم‌های بزرگی در مسیر قهرمانی هستند و لیگ برتر روسیه جذاب است. تیم‌ها آماده هستند و هیچ حریفی آسان نیست.

بیشتر بخوانید:

شکست زنیت برابر لوکوموتیو در حضور سردار آزمون

 

 

تگ ها


سرگئی سماک زنیت سن پترزبورگ سردار آزمون فوتبال