سماک: بین دو نیمه فهمیدیم مصدومیت آزمون جدی است

سرمربی تیم زنیت سن‌پترزبورگ اعلام کرد مصدومیت سردار آزمون در بازی نخست لیگ قهرمانان اروپا برابر تیم لیون فرانسه جدی بوده است....

سرمربی تیم زنیت سن‌پترزبورگ اعلام کرد مصدومیت سردار آزمون در بازی نخست لیگ قهرمانان اروپا برابر تیم لیون فرانسه جدی بوده است.

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه زنیت سن‌پترزبورگ، سرگئی سماک گفت: در زمان بازی که ماهیچه‌های پای سردار آزمون گرم بودند نمی‌توانست میزان جدیت مصدومیتش را درک کند. در زمان استراحت بین دو نیمه که خنک شد متوجه شدیم که مصدومیت آزمون جدی است و باید بازیکن دیگری جایگزین می‌‌کردیم. پس از بازگشت به روسیه اطلاعات بیشتری درباره میزان مصدومیت آزمون دریافت می‌کنیم.

سرمربی زنیت در واکنش به این پرسش که آیا تیمش قادر به صدرنشینی در گروه  G لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود اظهار داشت: ما در این رقابت‌ها توهمی ندارم. بازی به بازی پیش می‌رویم و تمام بازی‌ها سخت هستند زیرا تیم‌ها در یک سطح قرار دارند. ما توان صد در صدی خود را به نمایش می‌گذاریم و باید ببینیم چه نتایجی کسب خواهیم کرد.

سرگئی سماک درباره این که زنیت بهتر بازی کرد یا لیون، خاطرنشان کرد: از نظر کنترل توپ ما بهتر بودیم و با توجه به فرصت‌های خلق شده نتیجه تساوی عادلانه بودند.

آرتم جیوبا ، کاپیتان تیم ملی فوتبال روسیه و زنیت سن‌پترزبورگ که زمینه‌ساز گل سردار آزمون برابر لیون فرانسه شد گفت: آزمون گل خیلی خوبی زد. به نظرم این گل برای آزمون پس از یک سری ناکامی در گلزنی بسیار مهم بود. خوب شد که او گل زد و کار مثبتی انجام شد.

زنیت سن‌پترزبورگ شب گذشته (سه‌شنبه) در نخستین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در زمین لیون به تساوی یک - یک رسید. سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی زننده گل نخست این بازی در دقیقه 41 بود.

بیشتر بخوانید:

سردار آزمون مصدوم شد

لیون ۱ – ۱ زنیت؛ یک امتیاز روس‌ها با گلزنی سردار

 

 

تگ ها


سرگئی سماک زنیت سن پترزبورگ سردار آزمون مصدومیت آزمون فوتبال