سمپائولی: رئال مادرید خواهان ایکاردی است

در حالی که طی هفته های اخیر شرایط مائورو ایکاردی در اینتر تغییر کرده وپست های مشکوک وی، شایعات مربوط به انتقال احتمالی وی به رئال مادرید را به اوج رساند، سرمربی آرژانتین فاش کرده است که تیم اسپانیایی نسبت به امضای قرارداد با این بازیکن، از خود علاقه نشان داده است ......

در حالی که طی هفته های اخیر شرایط مائورو ایکاردی در اینتر تغییر کرده و پست های مشکوک وی، شایعات مربوط به انتقال احتمالی وی به رئال مادرید را به اوج رساند، سرمربی آرژانتین فاش کرده است که تیم اسپانیایی نسبت به امضای قرارداد با این بازیکن، از خود علاقه نشان داده است.

به گزارش AS، خورخه سمپائولی در مورد ایکاردی به خبرنگاران گفت:

من با مائورو صحبت کردم و چیزی را به او گفتم که به همه می گویم. به سختی تلاش کن تا به تیم ملی دعوت شوی. به علاوه اینکه او حالا نزدیک به رئال مادرید است. آنها به وی علاقه دارند و مائورو هم متمایل است [به آنجا] برود.

ایکاردی در ۲۴ بازی این فصل، ۱۸ گل به ثمر رسانده است. دی مارتزیو شب گذشته گزارش داد بند جدایی مائورو ایکاردی نمی تواند در ژانویه فصل شود و هر اتفاقی می خواهد رخ دهد، باید در تابستان آینده باشد. اخبار ایکاردی در حالی به اینجا رسیده که مهاجم آرژانتینی چند ماه قبل در جریان یک مصاحبه گفته بود که پاسخ تماس رئال مادرید را نخواهد داد. مشخص نیست که آیا شرایط ناامیدکننده اینتر در جدول ایکاردی را به اینجا رسانده یا وی می خواهد تمدید کند. مائورو ایکاردی بخشی از دوران نوجوانی اش را در لاماسیا، آکادمی باشگاه بارسلونا پشت سر گذاشته است.

تگ ها


اخبار روز مائورو ایکاردی اینتر میلان فوتبال