سمیعی: حقوق بازیکنان را به صورت قرضی پرداخت کردیم

مدیرعامل پرسپولیس می‌گوید که بخشی از رقم پرداختی به بازیکنان قرضی بوده و باید در موعدش پرداخت شود....

به گزارش "ورزش سه"، جعفر سمیعی در لایو اینستاگرامی امروزش به موضوع مطالبات بازیکنان پرسپولیس اشاره کرد و بخشی از آن را استقراضی دانست و درباره آن گفت: ما بخشی از مطالبات بازیکنان که در این مدت بوده را به صورت قرضی دادیم چون منبع مالی در باشگاه نبود و نمی‌توانستیم دست روی دست بگذاریم. قرض بوده و در موعد آن را پرداخت خواهیم کرد. ما به پاداش آسیایی بسیار خوش‌بین هستیم و امیدواریم که سریع‌تر بتوانیم آن را بگیریم.

او با اشاره به وعده اش برای مبارزه با فساد اظهار داشت: بحث مبارزه با فساد یکی از دغدغه های مردم هست. در تمام ارگان ها بحث فساد، بحث مخصوص به خودش را دارد. در باشگاه پرسپولیس کسی اختلاس نکرده و بحث فساد در باشگاه پرسپولیس، مشخص بوده که در حوزه بازیکنان، دلایلی و... بوده و ما به آن ورود کردیم. من کاری به دوران مدیریت گذشته ندارم و در دوران خودم کسی نمی‌تواند فسادی انجام دهد.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد مسائل مالی باشگاه، توضیح داد: باشگاه کارگزار دارد و این کارگزار همیشه یک گام از تعهداتش جلوتر بود. البته این کار در زمان من صورت نگرفت. ما در دی ماه با کارگزار به مشکل خوردیم و جلسات حقوقی مختلفی را گذاشتیم و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که ادامه همکاری دهیم.

سمیعی راجع به وضعیت پول کارگزار گفت: قسمت زیادی از پول کارگزار صرف طلب بازیکنان و بدهی‌های گذشته باشگاه شده بود که قسمت اعظم آن مربوط به طلب برانکو بود. به خاطر نوع قرارداد با کارگزار نمی توانستیم منابع درآمد جدیدی داشته باشیم. به همین خاطر مبالغی را قرض کردیم تا مشکلات را حل کنیم. گر این کار را انجام نمی‌دادیم با مشکلاتی مواجه می‌شدیم. پرسپولیس باشگاه بزرگی است و هزینه‌هایی دارد که این درآمدها کفاف آن را نمی‌دهد. ما برنامه ویژه ای داریم تا درآمد بیشتری را برای باشگاه بیاوریم.

ابهام درباره ادامه همکاری پرسپولیس با آتیه

مدیرعامل پرسپولیس می‌گوید که در سال جدید درباره ادامه همکاری با آتیه داده پرداز تصمیم گیری خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، جعفر سمیعی مدیرعامل پرسپولیس درباره وضعیت قرارداد آتیه داده پرداز توضیح داد: قرارداد سه ساله است و سال اول اردیبهشت به پایان می‌رسد. هر دو طرف در حال فکر و بررسی هستیم. انشالله این قرارداد دو طرفه باشد و بتوانیم ادامه دهیم. انشالله سال آینده درباره اش صحبت خواهد شد.

وی افزود: کارگزار بیشتر از تعهداتش به وعده اش عمل کرد. ما در یک مقطع زمانی، درباره یک بند قرارداد یک اختلاف حقوقی پیدا کردیم و با جلسات زیادی که بین طرفین انجام شد، این موضوع حل شد و پس از آن هم آتیه داده پرداز به تعهداتش عمل کرد و الان هم مشکلی وجود ندارد. ما هیچ وقت آتیه داده پرداز را تحت فشار قرار ندادیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد طلب بازیکنان پرسپولیس هم گفت: بازیکنان از سال گذشته طلب‌هایی داشتند که در هیات مدیره تصمیم گرفتیم پیش از فینال با بازیکنان تسویه کنیم. تمام منابع مالی باشگاه در آن مقطع صرف پرداخت پول برانکو شده بود. ما به فکر این بودیم که منابع مالی خوبی تامین کنیم و این مبلغ را تامین کردیم. اگر آن پول سال گذشته نبود پرداختی بهتری به بازیکنان داشتیم.

تگ ها


جعفر سمیعی پرسپولیس تهران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال